Wygrana totolotka z feng shui

napisał/a: Włodzimierz Buliński 2009-06-08 15:27
Witam
odpowiadam najpierw Katarzynie

Jeśli chodzi oCztery Filary Przeznaczenia to to co napisałaś to tylko mała szczyptainformacji jakie można wydobyć za ich pomocą z daty urodzeniaczłowieka.
Oczywiście korzystając z dostępnych książek możnawyczytać właśnie takie proste sprawy. Cała zabawa zaczyna się jednakna profesjonalnych kursach z udziałem kompetentnych nauczycieli.
Pochłonięcie wiedzy nawet z tych kursów nie jest gwarantem żebędziemy dobrym konsultantem 4FP.

Proszę zapamiętać toco teraz powiem: najważniejsza jest praktyka! - bo to ona weryfikuje naszewiadomości oraz zdolności.
Ja posiadam już w swojej pracy ponaddwieście przerobionych wykresów i wciąż się uczę mając świadomośćże będę to robił do końca życia.
Jest to bardzo odpowiedzialnezajęcie i trzeba do każdego wykresu podchodzić indywidualnie bez z górynarzuconych schematów.
Życie ludzkie nie podlega schematom i nawetod pewnych zasad są wyjątki.

Cztery Filary są wyjątkowątechniką która znajduje zastosowanie w przeróżnych sprawach, odporadzenia komuś jaki zawód powinien wykonywać aż po wspomaganiediagnozowania schorzeń.
Od paru miesięcy współpracuje z jedną znajlepszych konsultantek FS w Polsce nad projektem właśnie wspomaganiadiagnozowania chorych dzieci.

jak widać nie sa to "czarymary" czy wróżby z fusów .

teraz słowo do kamy

Ja staram się nie krytykować a raczej wytykać wszelkiezjawiska ze świata FS które są w brew logice zasad Tradycyjnego FS.
Nie można uprościć Trad. FS do postaci stref kariery , bogactwa itd- bo to nie logiczne!
Wg tych zasad nakładamy siatkę zawsze mającna uwadze drzwi do domu. Przecież jakby to była prawda to wszystkie domymiały by taki sam wykres różniący się nieznacznie i wszyscy wieszaliby obrazki z płynąca rzeką w tym samym rogu - to śmieszne.
FengShui ma swoje uproszczone zasady i metody ale opierają się one nazupełnie innych zasadach.

Powracając do tematu,oczywiście za pomocą FS oraz 4FP i innych metod można wskazać: czas,sposób i miejsce sprzyjające zarobieniu pieniędzy.
Można tonawet zrobić będą c w swoim niezbyt korzystnym okresie szczęścia wpunktu widzenia 4FP

pozdrawiam wszystkich pasjonatów!
napisał/a: Małgorzata Gałkowska-Błądek 2009-06-08 15:31
Katarzyno, jeśli ktoś jest biegły w 4 Filarach Przeznaczenia, jest wstanie szczegółowo poznać człowieka, jego charakter, skłonności,choroby, zdolności a nawet wyniki krwi. Można komuś pomóc wybraćzawód, stanowisko lub przestrzec przed chorobą która może wystąpić zakilkadziesiąt lat. Zapobiegając już teraz możemy spowodować, żechoroba się nigdy nie ujawni.
To nie czary mary tylko konkretna izłożona wiedza.
Co do zastosowania w feng shui - jeśli ktoś jestw swoim super okresie - nawet najgorsze feng shui zaledwie go "muśnie".Natomiast jeśli ktoś jest w fatalnym okresie, to staramy się muzapewnić maksymalną ochronę feng shui, bo każde niedociągnięcie takaosoba odczuje 10 razy mocniej.

Szkoła stref bagua jestogromnym uproszczeniem i jest to przedszkole prawdziwej wiedzy feng shui.Kto chce, może stosować, ale są techniki i metody o wiele dokładniejszei prawdziwsze :o)
napisał/a: kama_80 2009-06-08 15:47
Bardzo dziękuję, za wyczerpującą odpowiedź. Muszę się jeszcze wielenauczyć:).
napisał/a: ~Katarzyna 2009-06-08 19:47
Dobrze wiem, czym są 4 filary przeznaczenia i bynajmniej nie z książek.Doskonale zdaje sobie sprawę z ich zalet ale co do ekspertyz feng shuistanowią one jedynie dodatek. A propo szkół feng shui nie zamierzamtutaj żadnej szkoły ani ganić ani wywyższać, albowiem tylkodoświadczenie wykazuje, którą szkołę najlepiej zastosować w którymprzypadku. Dobrze, że są fascynaci 4 filarów przeznaczenia bo jest toniesamowicie szerokie zagadnienie z imponującą ilością wiedzy doprzyswojenia.
napisał/a: Włodzimierz Buliński 2009-06-08 21:04
Myślę że wyznacznikiem wagi danej metody jest jej skuteczność i tu niema chyba żadnych wątpliwości.
Skoro można za pomocą CzterechFilarów Wyprowadzić dziecko z autyzmu (a taki przypadek znam) tomówienie o tym "czary mary" jest chyba nie na miejscu.

pozdrawiam
napisał/a: izabela6 2009-06-16 13:34
Przeczytałam ten wątek z zaciekawieniem. Zastanawia mnie jak poprzez 4 FPmożna wyprowadzić kogoś z ciężkiej choroby?
napisał/a: Małgorzata Gałkowska-Błądek 2009-06-16 13:55
Nie zawsze się da wyprowadzić już z zaawansowanej ciężkiej choroby,ale zawsze można bardzo poprawić samopoczucie, złagodzić objawy. 4Filary są przede wszystkim stosowane w celu zapobieżenia na wiele latprzed pojawieniem się choroby. To jest zbiór porad na temat diety,kolorów, otoczenia, najgroźniejszych okresów w życiu, stylu życia iwreszcie miejsca zamieszkania. W skrajnym przypadku można usłyszeć, żetrzeba się przeprowadzić w inną część kraju :)
napisał/a: dzony513 2009-06-18 18:32
Wiecie co, zastanawiam się, czy są "rzeczy, sprawy" w FS możemy robićsami i nie zaszkodzimy sobie...nie korzystając z konsultacji u eksperta?
napisał/a: Włodzimierz Buliński 2009-06-18 20:54
Jest kilka łatwych zaleceń o które można zadbać samemu ale to podstawypodstaw.

pozdrawiam
wlade
(konsultant fengshui i ba zi)
napisał/a: dominika888 2009-06-21 15:20
Np..?
napisał/a: Włodzimierz Buliński 2009-06-21 17:26
Być może będzie okazja na umieszczenie tych zasad w artykule.

(konsultant feng shui i ba zi)
napisał/a: dominika888 2009-06-22 08:46
To cierpliwie czekam:).