Zdrada? Jak przetrwać i walczyć o "swoje"

napisał/a: detektywi 2015-11-02 09:49
Zdradził/a? I co dalej? To trudne, cała sytuacja wydaje się beznadziejna a smutek nie mieć końca. Ale tak jak szczęśliwe chwile nie trwają wiecznie, tak i złe chwile kiedyś miną. Jeśli dochodzą do tego dzieci tym bardziej masz dla kogo żyć i się starać.
Po pierwsze: Zabezpiecz się! Wszystko jedno czy chcesz wybaczyć czy nie - nie wiesz co stanie się za jakiś czas, czy to jednorazowy "skok w bok" czy partner stale szuka nowych przygód. Zbieraj dowody!!! Nawet jeśli nie zamierzasz ich wykorzystać. Nie wiesz czy za jakiś czas taki materiał dowodowy Ci się nie przyda np. w sprawie rozwodowej.
Jeśli partner postanowił ułożyć sobie życie z inną. Walcz o swoje. Alimenty dla Ciebie i dzieci to podstawa. W chwili kiedy dowiadujesz się o zdradzie i świat się wali nie jest to pierwsza rzecz, o której myślisz, ale musisz zabezpieczyć siebie i dzieci, bo to Ci się najnormalniej w świecie należy.

Dowiedz się jak skutecznie pozyskać materiał dowodowy dla sądu, walczyć o alimenty, zdobyć dowody.... detektywkrakow.pl lub https://www.facebook.com/detektyw.krakow/
napisał/a: ~Misha 2015-11-03 11:29
Przede wszystkim mieć niezbite dowody na zdradę. Ja zaangażowałam do tego Centralne Biuro Detektywistyki i Obserwacji - www.cbdio.pl. Świetna grupa - dostarczyła mi zdjęcia, które potwierdziły przypuszczenia, że mąż mnie zdradza.
Dzięki tym dowodom rozprawa w sądzie była minimalnie krótka.
napisał/a: slonko_twoje11 2018-04-15 11:51
teraz ludzie wogóle nie walczą o siebie.
napisał/a: kaffka009 2018-04-21 20:39
wydaje mi się, ze ten świat zwariował.Wszyscy się zdradzają :)