brak czasu

napisał/a: słoneczniki 2008-10-01 12:51
Czy wasz dzień też ma za mało godzin? Pędzicie z jednego zajęcia na drugie?
Nigdy nie macie czasu dla siebie? Nie mówiąc już o znalezieniu czasu dla przyjaciół i znajomych... Gdzie w tym wszystkim znaleźć jeszcze czas na miłość... Jak/gdzie poznać drugą połówkę mając czas wypełniony po brzegi... Przez internet??
napisał/a: ~gość 2008-10-01 13:39
Ja mojego Połówka poznałam na jednym z portali internetowych, zupełnie przypadkiem... Miłość można wszędzie spotkać
napisał/a: sorrow 2008-10-01 14:16
Trochę zależy to od organizacji swojego czasu. Człowiek powoli angażuje się coraz bardziej i w końcu robi się z tymi zajęciami lekki bałagan. U każdego da się coś zoptymalizować, zaplanować i pozbyć niepotrzebnych rzeczy. Trzeba tylko usiąść i pomyśleć co jest ważne, a co tak na prawdę nam tylko czas zżera. W pewnym momencie potrzeba posiadania znajomych, czy chłopaka jest tak duża, że inne sprawy muszą się podzielić swoim czasem.

Poza tym jednego, czego możesz byc pewna to to, że wraz upływającymi latami życia czas biegnie coraz szybciej. Jeśli liczysz na jakiś odpoczynek, to zapomnij :). Trochę pomaga zwalnianie tempa życia i rezygnacja z niektórych zajęć... ale tylko na chwilę... czas przyspiesza i tak nieubłaganie.
napisał/a: po-kryjomu 2009-02-27 15:26
hmm... mój czas zajmuje mi najczęściej narzeczony i jest to najlepiej spędzony czas :) sama nie wiem co robiłam zanim go poznałam... a jak spotkać miłość? zabrzmi jak banał, ale ona naprawdę najczęściej przychodzi zupełnie przypadkiem.... czego życzę Ci z całego serca...
napisał/a: hermina2 2009-03-16 15:23
Też cierpię na chroniczny brak czasu, życie w ciągłym biegu.. Dziś jednak przeczytałam artykuł o policjantce, która oddaje się pasji tańca brzucha - realizuje po pracy swoje marzenie. I wtedy uświadomiłam sobie, że o swoich marzeniach już dawno zapomniałam. A przecież chciałam tańczyć salsę, grać w tenisa, zwiedzić Hiszpanię.
Jutro zapisuję się na lekcje salsy - to postanowione. najwyżej będę wstawała 2 godziny wcześniej, ale przynajmniej będę czuła, że nie odstawiam marzeń na bok. A czas można znalezc, jesli sie go umiejetnie zaplanuje:)
napisał/a: ~gość 2009-03-17 12:17
zanim nie zaszlam w ciążę też miałam zupełny brak czasu...rano lecialam do pracy po pracy kolejna praca w domu, gdzies na kolanie projekty na uczelnie, kładłam się po 3ciej i tak w kółko,że juz zapomniałam w pewnym momencie jak się nazywam.pewnego dnia spotkalam koleżankę ze studiów i obie naraz powiedziałaysmy-tylko po co to wszystko?no właśnie po co.skoro i tak nie bylo szans na awans, na lepsze zarobki...teraz mam wszystko w nosie.czekam na dziecko i robie spokojnie dyplom.
napisał/a: ulaochocka 2009-03-17 15:11
znam to z autopsji:)
praca, dom, studia zaoczne i 2- letnie dziecko w domu.
czasami chce mi się wyć
ale choćby się waliło, paliło dla córki muszę znaleźć czas
i tak myślę że wszystko to kwestia priorytetów:)
tylko trzeba je umiejętnie wybrać, a to już sztuka:D
pozdrawiam
napisał/a: norka3 2009-03-19 09:28
Mi tez się wydawało ze nie mam na nic czasu:/ Ale odkryłam ze po przyjsciu do domu jak nie ogladam tv i nie siedze bezsensownie przed kompem, to ja nagle mam duzo czasu :P
napisał/a: no name 2009-03-20 03:12
ja nie mam czasu, praca, studia, research papers, i tak pisze po nocy do 3-4 artykuly robiac sobie przerwy od myslenia na forum. Pobudka teraz o 7:30 zamiast 9:50 jak dotychczas... ehhh..po co wogole aplikowalem do pracy?

no clock is turning to sign the time..everything is flowing through day and night... Starng in front of the Universe, maybe one day I'll be in someone else?
napisał/a: theraf 2009-04-10 09:52
Ja niby mam czas, bo staram sie dbac o dobra organizacje czasu. Ale zawsze mi cos wypadnie i rezerwy wolnego czasu się kurcza. Kobietom to dobrze z ta ciaza ;) duuuzo wolnego (ale i duuuza odpowiedzialnosc).
napisał/a: bozenawlazla 2009-04-17 00:53
A ja nigdy na nic go nie mam:(( nad czym ubolewam! Zawsze brakuje mi tych 30 minut, czasem nawet chciałabym wydłużyć dobę o jakieś kilka godzin!! Druga połówka?? Ja już swoją mam, a na Was pewnie gdzieś obok czeka:)
napisał/a: Misia7 2009-04-17 11:05
To czy będziemy mieć czas zależy tylko i wyłącznie od nas. Trzeba się nauczyć rozsądnie nim gospodarować. Oczywiście są osoby, któe mają go mniej i są takie, które mają więcej. Ale myślę, że każdy z nas może znaleść w ciągu natłoku obowiązków parę chwil dla siebie.