[Praca/Warszawa] Specjalista ds. sprzedaży w branży fitness

napisał/a: fitplanner 2016-04-29 16:05
Jesteś wygadana i potrafisz sprzedawać ?

Ta oferta może być dla Ciebie ;)

Kogo szukamy ?

Szukamy na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży w branży fitness:

- ma doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B (mile widziana branża reklam internetowych lub sportowa);
- ma świetne umiejętności sprzedażowe i może pochwalić się sukcesami w tym zakresie;
- skutecznie realizuje plan sprzedażowy na min. 100%;
- potrafi się dobrze i samodzielnie zorganizować;
- czerpie satysfakcji z pracy z ludźmi i odpowiada na ich potrzeby;
- jest kreatywna i spełnia się w negocjacjach;
- zna branżę sportową, pasjonuje się sportem, uprawia sport

Opis stanowiska

U nas będziesz:

- sprzedawać jeden z najlepszych produktów internetowych dla obiektów sportowych w Polsce;
- doradzać managerom i właścicielom obiektów sportowych jak najlepiej wykorzystywać kanał; internetowy do pozyskiwania nowych klientów i zarządzania rezerwacjami on-line;
- współtworzyć dynamicznie rozwijający się startup w Polsce.

Oferujemy

- realny wpływ na wysokość wynagrodzenia (podstawa + bonus);
- bazę potencjalnych partnerów biznesowych;
- potencjalny, dalszy rozwój w firmowych strukturach sprzedaży;
- zdobycie doświadczenia w jednej z najszybciej rozwijających się branż XXI wieku.

Kim jesteśmy ?

FitPlanner.pl, wyszukiwarka oraz zapisy online na zajęcia sportowe.

W FitPlanner.pl tworzymy największy w Polsce marketplace sportowy. Nasz zespół składa się z osób, które założyły i pracowały przy serwisach takich jak goldenline.pl, znanylekarz.pl, docplanner.com, niania.pl, bao.pl.

Aplikacje proszę składać poprzez serwis GoldenLine.pl na http://www.goldenline.pl/praca/ofert...465231/offline
napisał/a: prometea 2016-05-06 08:54
A umieszczacie swoje oferty o prace na gowork, gdzie można sprawdzić komentarze i opinie na temat pracodawcy?