Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Czy mężczyzna może być "hostessą"?

napisał/a: jobila 2018-08-26 00:03
mam 20 lat i chciałbym w weekendy dorabiać. Próbuję swoich sił w modelingu, ale ciężko się przebić. Widziałem, że dziewczyny na jakiś targach i innych imprezach pracują jako hostessy przy takich stoiskach z ulotkami i nie tylko. Pomyślałem o czymś takim. Tylko czy ktoś gdzieś zatrudnia do tego chłopaków?
napisał/a: jobila 2018-09-02 12:47
Chodzi o coś takiego jak to tutaj
napisał/a: karnowak4 2018-10-22 21:28
Hej;)
myślę, że spokojnie tak. Co prawda jestem dziewczyną ale z przeglądanych ofert wiem, że hostessy/hostessi są potrzebni na różnego rodzaju targach. Ważne są umiejętności i wiedza. Wydaje mi się, że w tej branży płeć nie ma znaczenia. Ale może ktoś mnie oświeci?
napisał/a: godoskasia 2019-01-31 15:13
no mysle ze tak, ale na pewno ciezko, bo raczej jest wieksze zapotrzebowanie na panie w tej branzy. jesli chcesz dorobic to polecam Bridgestone Stargard, chetnie przyjmują ludzi w twoim wieku, a dla ciebie bylaby to r opcja na zdobycie doswiadczenia zawodowego i zrealizowanie wielu fajnych szkolen
napisał/a: Holista 2019-02-14 19:54
Jak najbardziej, pytanie tylko czy masz odpowiednie predyspozycje jeżeli chodzi o wygląd ;)
napisał/a: limmonka93 2019-03-12 17:58
Nie wiem, jak to wygląda jeśli chodzi o hostessy w supermarketach (zawsze widziałam tylko dziewczyny), ale myślę, że na tragi albo jakieś większe wydarzenia branżowe nie ma problemu tylko pewnie najłatwiej załapać się do jakiejś agencji, tylko że wtedy stawki niższe.
aga_0987
napisał/a: aga_0987 2019-04-16 15:57
Bywałam kilkakrotnie na targach i spotykałam się z hostessami płci męskiej. Moim zdaniem płeć nie ma znaczenia. Liczy się wiedza i aparycja. Jeżeli swobodnie rozmawiasz z obcymi ludźmi i masz wiedzę merytoryczną potrzebną na targach to moim zdaniem możesz próbować swoich sił.