Kobieta z dzieckiem a dieta

napisał/a: haketeczka 2012-07-30 18:49
Witam serdecznie:)

Mam w tym miejscu nurtujące mnie ostatnio pytanie;

- z racji tego, iż jestem młodą matką, czy pół roku po ciąży mogę bezpiecznie stosować jakąkolwiek dietę? Nie chodzi mi tutaj o ducana (sporo czytałam na jej temat) ale jakaś delikatną, dla kobiet po okresie ciąży?

pozdrawiam & dziękuję z góry za pomoc.

Karolina
napisał/a: arlinka81 2012-07-31 07:55
Cześć,


ja także czegoś szukam. Jutro będę mieć wiecej czasu, także jak coś mogę się podzielić informacjami.
Dodam, że mam już coś na oku, ale muszę sprawdzić dokładniej;)


Renatako
napisał/a: ~jakcykla 2012-08-01 00:52
O szybki odzew na forum, to cieszy;) Jeśli zatem będziesz mieć chwilę czasu to podziel się ze mną informacjami. Ja dzisiaj coś przeszukiwałam na sieci oraz parę gazet jakie mi wpadły w ręce z ubiegłych tygodni, ale niestety nie znalazłam nic odpowiedniego dla siebie, co by mnie usatysfakcjonowało:(
napisał/a: arlinka81 2012-08-08 21:34
Cześć,

przepraszam, ze dopiero teraz piszę, ale miałam ostatnio dużo pracy. Teraz wreszcie na wakacjach;) Obecnie jestem na menu ułożonym przez dietetyka z vivalavita. Jest to dieta dla młodej mamy. Została ułożona profesjonalnie i co fajne mam miesiąc za darmo;) Nie chodzę głodna, czuję się dobrze;) Odpoczywam i się lenię trochę.


Renatako
napisał/a: ~jakcykla 2012-09-19 19:26
Hej ponownie, mnie także sporo nie było ale to tak jest, że raz wakacje, potem brak internetu, potem obowiązki i z doskoku czasem można gdzieś zajrzeć na forum, żeby nie siedzieć także za długo;)

Stosuję już paręnaście dni tą dietę,

http://vivalavita.pl/dieta-dietadlamlodejmamy-17.html

która mi poleciłaś, bowiem przekonało mnie to, że jest darmowy okres, czego niestety u dietetyka, idąc na nogach "fizycznie" nie uświadczy się, a tutaj proszę.

Co do efektów- póki co jestem zaskoczona, bowiem waga lekko drgnęła w dół, a to chyba najważniejsze...przynajmniej jak dla mnie, czekam zatem na efekty po następnym tygodniu, będę oczywiście jak coś monitorować wszystko tutaj;)

pozdr.
Kara
napisał/a: beltrix 2012-09-20 13:40
Po pół roku możesz już zacząć taką niezbyt dyrastyczną dietę. Najlepiej, żeby Ci ustalił to jakiś dietetyk. Każdy organizm jest inny i u jednych lepsze będzie jedzenie warzyw a u innych jedzenie owoców, a dietetyk ułoży dietę specjalnie na Twoje wymagania

Pozdrawaim
napisał/a: arlinka81 2012-09-24 18:19
Cześć,
ja oczywiście odpowiadam z opóźnieniem. Trochę ciężko z moją motywacją, ale myślę że wkrótce się zabiorę do tego. Na chwilę obecną zapoznaję się z tematem. Poczytałam sobie trochę, odnośnie tego linku i diety dla młodej mamy(swoją drogą nie wiem czy 31 lat to taka młoda mama ;P, ale jak mówią nie ważne ile masz ważne na ile się czujesz). Dietka wydaje się ułożona z sensem, spróbuję okresu próbnego, bo w końcu nic się nie traci;)
Renata