Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Nowinki spożywcze

napisał/a: zuzka77 2018-09-24 23:09
Ja odkrywam tofu na nowe sposoby - np. grilowane no i poznałam niedawno seitan czyli produkt z glutenu pszennego, substytut mięsa, bardzo fajnie chłonie wszystkie smaki.
krolewienka
napisał/a: krolewienka 2019-04-25 11:56
Pycha jest tofu jak się je najpierw pokropi sosem sojowym, posypie przyprawami i tak zostawi do marynowania. Ja ostatnio odkryłam ser solankowy
napisał/a: Niitka 2019-06-05 07:10
Czy w waszych biedronkach są juz big milki o smaku kasztanków? Bo mialy byc i nie widze.
napisał/a: Renfri 2019-08-01 11:05
dark_salve napisal(a):A ta to jedna z dwóch która tata kupuje (jeszcze krewetkowa jest dobra):
O!!!!! to musi byc pycha [/quote]

Krewetkowa jest super, potwierdzam :D
napisał/a: suzzie 2019-11-12 15:02
Świeże owoce to raczej dla nikogo nowość :) ale zaskoczyło mnie, że od niedawna widuję je w ofercie sklepów internetowych.