Uwaga Olej rzepakowy Golden Drop wydłuża życie i pomaga zdrowo żyć.

napisał/a: marta_dluga 2013-08-11 13:43
Ostrzegam brak witamin i kwasów zawartych w składnikach oleju rzepakowego Golden Drop przyśpiesza śmierć!!!!!!!!!!!!

Brak alergenów i sztucznych składników oraz minimalna zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych sprawia, iż olej jest odpowiedni dla najbardziej wrażliwych organizmów, czyli produkt doskonały dla alergików.

UWAGA! Dokonując zakupu 10 butelek (0,75) oleju 11tą otrzymasz GRATIS

Olej Golden Drop jest połączeniem przyjemnego z pożytecznym, ponieważ oprócz walorów zdrowotnych jest bardzo smaczny i w dodatku przypomina aromatem oraz smakiem masło, a w dodatku jest zdrowszy od oliwy z oliwek.

Nie jadasz ryb lub jadasz go mało, przez co w organizmie masz mało tłuszczu dostarczającego niezbędne kwasy omega zwłaszcza 3 i 6? Mam na to rozwiązanie używaj oleju rzepakowego Golden Drop, który posiada te kwasy, a ich zawartość jest bardzo wysoka.

Masz problem z cholesterolem? Ten olej bez obaw możesz używać do smarowania, smażenia i nie tylko.

Olej Golden Drop z łatwością ocieka z produktów, które zostały usmażone, czyniąc je tym samym mniej tłustymi, a Dzięki swoim właściwościom pomaga zabezpieczyć zawartą w pożywieniu witaminę C oraz B przed szkodliwym działaniem światła i powietrza.

Bardzo często ten olej wykorzystywany jest w leczeniu zapalenia żył, chorób infekcyjnych żołądka, jelit, gardła, uszu oraz oczu.

Olej rzepakowy wspomaga prawidłowy przebieg ciąży i zabezpiecza kobiety przed przedwczesnym porodem.

Dieta z olejem Golden Drop w połączeniu z rehabilitacją psychoruchową oraz unikanie stresu może znacząco poprawić nasze szanse na uniknięcie wystąpienia choroby Parkinsona i Alzheimera dzięki składnikowi oleju omega.

Już w 100 gramach oleju Golden Drop realizujemy 300% zalecanej dawki dobowej na witaminę E.

Ze względu na swoje składniki, jest niezbędnym składnikiem w diecie, która wspomaga prawidłowy rozwój dziecka dzięki tłuszczom, przez które organizm przyswaja witaminy takie jak A, D, E i K.

Niezbędne i Nienasycone Kwasy Tłuszczowe zawarte w oleju wspomagają rozwój mózgu, wpływają na wiele procesów zachodzących w organizmie, przeciwdziała infekcjom, zapobiega zwyrodnieniom naczyń oraz pomaga w profilaktyce zawałów serca, udarów mózgu i miażdżycy.

Kwasy omega-3 i omega-6 przyczyniają się do poprawnego funkcjonowania naszych organizmów i będzie wartościowa w profilaktyce nowotworów i nadpobudliwości dziecięcej ADHD, a także łagodzą objawy menopauzy,.

Ryzyko chorób niedokrwiennych serca oraz wysokiego ciśnienia krwi może zostać obniżone

Ułatwia przyswajanie witamin.

Witamina E zawarta w oleju tym chroni układ odpornościowy i oczy oraz zmniejsza ryzyko zawału oraz opóźnia procesy starzenia.

Kwasy linolowe i linolenowe, stanowiące prekursory witaminy F chronią nasze organizmy przed udarami, zawałami, przyśpieszają spalanie tłuszczów oraz gojenie ran, a także zwiększają płodność i przyczyniają się do obniżenia masy ciała.

ZASTOSOWANIE
Do chleba zamiast masła..
Do wszystkich rodzaji sałatek.
Do smażenia. i pieczenia.
Do wypieku ciast.
Do sporządzania sosów.
Do wyrobu lodów.
Dodatek do soków.
Do bezpośredniego spożycia..

SKŁADNIKI
Olej rzepakowy,
Olej z nasion lnu,
Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym,
Beta-karoten,
Palminitan askorbylu,
Witamina E
Omega

WARTOŚCI ODŻYWCZE NA 100G OLEJU:
Energia: 3700kJ/884kcal
Tłuszcz: 100g
Witamina E: 30mg
Cholesterol: 0g
Sód: 0g
Nasycone kwasy tłuszczowe: 7g
Kwasy tłuszczowe jednonienasycone: 57g
Omega-3: 16g,
Omega-6: 20g
napisał/a: ~sciema 2013-11-15 11:38
od 14 minuty po reklamach

KŁAMSTWO GOLDEN DROP

http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/12112013/12781835

proszę zapoznać się z tym materiałem w którym wychodzi na jaw czym jest ta substancja.
napisał/a: ~świadomy_konsument 2013-11-18 22:48
Warto poznać sprawę z obu stron przed wyrobieniem sobie opinii:

http://bit.ly/1dbFdmw
napisał/a: ~PRZESTRZEGAM 2014-03-06 21:16
Powiem tak- ten olej wielokrotnie został przebadany w laboratorium i nigdy oficjalnie nie potwierdzono jego składu i właściwości. Nie wiem jak można "naturalnie" otrzymać smak masła- nie można, nie ma czegoś takiego jak "ekstrakt" z masła a gdyby był kosztowałby 100zł za 0,5g za za to wiem dokładnie jakie substancje chemiczne są za smak maślany odpowiedzialne... błagam Państwa żeby poszukali w internecie informacji potwierdzających walory tego oleju. Piszę to, ponieważ cała moja rodzina wydawała krocie na ten produkt i stan zdrowia wszystkich się pogorszył- przypadek? czy aromaty i substancje trujące??
napisał/a: ~Kasia_Sz 2014-04-07 10:40
Materiał wyemitowany przez TVP podawał nieprawdziwe informacje, dlatego został usunięty i powstało sprostowanie. Wklejam link: http://goldendrop.pl/pl/Aktualnosci/Blog/Magazyn-Ekspresu-Reporterow-i-sprostowanie-nieprawdziwych-informacji-o-oleju-Golden-Drop
Co do samego produktu, to ja korzystam z oleju Golden Drop od dawna i nie zaobserwowałam szkodliwych efektów jego działania. Z tego co się orientuje zawiera on 93% nienasyconych kwasów tłuszczowych i 7% nasyconych kwasów tłuszczowych (które mogą być w jakiś sposób niezdrowe). Zawiera on również właściwą porcję kwasów omega 3 i 6 (1,25:1), witaminę E oraz beta karoten. Olej Golden Drop ponad to ułatwia wchłanianie witamin: A, K i D.
Dużo czytałam na ten temat i sama go stosuję dlatego z mojej strony szczerze Wam go polecam.
napisał/a: patrycjapapek 2014-04-10 15:58
~PRZESTRZEGAM napisal(a): Powiem tak- ten olej wielokrotnie został przebadany w laboratorium i nigdy oficjalnie nie potwierdzono jego składu i właściwości. Nie wiem jak można "naturalnie" otrzymać smak masła- nie można, nie ma czegoś takiego jak "ekstrakt" z masła a gdyby był kosztowałby 100zł za 0,5g za za to wiem dokładnie jakie substancje chemiczne są za smak maślany odpowiedzialne... błagam Państwa żeby poszukali w internecie informacji potwierdzających walory tego oleju. Piszę to, ponieważ cała moja rodzina wydawała krocie na ten produkt i stan zdrowia wszystkich się pogorszył- przypadek? czy aromaty i substancje trujące??


Tylko pytanie w czyim laboratorium został wielokrotnie przebadany? I gdzie w takim razie pojawią się wyniki, które przeczyłyby temu, że olej jest zdrowy? Ja jestem daleka od opierania się na tych wszystkich "badaniach". Jakoś nie widziałam nigdy super naukowych, obiektywnych danych potwierdzających cudowne właściwości innych olejów. Widziałam natomiast w vod sprostowanie nieprawdziwych informacji o Golden Drop i choć go nie używam, to jest to dla mnie znaczące. Za to jak widzę te teksty o straconych pieniądzach i pogorszającym się nagle stanie zdrowia całej rodziny, to mam wrażenie, że to znów działanie konkurencji.
napisał/a: ~manolya 2014-06-05 17:48
wszystkie oleje ułątwiają przyswajanie witanim A,D,E,K, ponieważ są to witaminy rozpuszczale w kwasach tłuszczowych :)
napisał/a: ~janka 2014-08-21 12:20
Podajesz, że olej Golden Drop nie posiada cholesterolu... zabawne, przecież oleje roślinne nie posiadają w swoim składzie cholesterolu!
Olej lniany ma bardzo krótki okres ważności, a terminy na butelkach Oleju Golden Drop kilkakrotnie zawyżają termin ważności.... I to jest ten dobroczynny Olej???
Jak można ludziom coś takiego opowiadać???
napisał/a: ~zdrowy 2015-06-04 12:24
Czytając artykuły w różnych miejscach w internecie dot. zalet oleju Golden Drop odniosłem wrażenie, że znaleziono cudowny olej "preparat", który zapobiegnie każdej chorobie i sprawi, że będzie się żyć 100 lat i którego nie da się zastąpić żadnym innym olejem. Odbieram to jako czysty marketing. Cena raczej odstrasza ~60 PLN za butelkę 750 ml. To żart :) ?. Sam spożywam olej rzepakowy, lniany + oliwa z oliwek i myślę, że są to dokładnie takie same produkty. No może różnią się butelką ;). Może olej Golden Drop ma pewne właściwości odrobinę lepsze ale są to tak niewielkie różnice, że nie mają wpływu na nasze zdrowie. To tak jak analizowanie/porównanie, czy zdrowsze jest jabłko mniej czerwone, czy bardziej czerwone ;). Myślę, że nie warto kupować tak drogiego produktu, skoro na rynku są oleje o podobnych właściwościach, w 1/3, 1/4 ceny. Dodam jeszcze, że butelka i etykieta została tak zaprojektowana (wygląda jak butelka drogiego whisky), żeby potencjalny klient miał wrażenie, że kupuje coś niezwykłego i unikalnego, a przecież, produkt jeśli byłby dobry to powinien sam się bronić (opinie osób, badania, inne), a konkretnie jego zawartość :). Na zdrowie !
napisał/a: ~gość 2015-10-01 19:06
Własciciele firmy czyli rodzina to naciągacze i nie rzetelni ludzie nie chce powiedzieć ze oszuści
napisał/a: ~Wacek 2016-03-11 17:50
Witam. Dzięki za informację , właśnie miałem zamówić ten Olej.
Ale olewam. Pozdrawiam
napisał/a: ~Adam 2016-08-11 15:16
Jak już się chce być dokładnym to radzę dokładnie poznać opinie dwóch stron. dyskusja trochę naciąga mi się wydaje i jakoś mało kto zwraca uwagę, że jednak telewizja wyemitowała sprostowanie całej sprawy. https://www.youtube.com/watch?v=-aiT30h3Tuo Wiele się teraz słyszy, że to złe, tamto złe, a potem: a nie, przepraszamy, jednak dobre. do golden dropu nic nie mam ale przykro słuchać nierzetelnych komentarzy.