Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Będę mamą

napisał/a: samsam 2006-10-03 14:32
Długo się zastanawiałam, czy podzielić się z Wami tą nowiną,
Wiem, że to głupie, ale bałam sie, że przez takie coś mogę zapeszyć i stracę moje maleństwo. Mam takie dziwne myśli, może dlatego, że spełniło się moje marzenie.

O ciąży dowiedziałam się tydzień temu. Zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki. Na drugi dzień, dla pewności, powtórzyłam. Na początku był entuzjazm, wielka radość. Potem obawy. Ale mimo tych obaw (z natury wszystko widzę w czarnych barwach) jestem taka szczęśliwa. Zwłaszcza, gdy zobaczyłam zdjęcie moje maleństwa. Taką małą kropeczkę....

Jestem naprawdę bardzo szczęśliwa, ale wiem, że pierwsze trzy miesiace są najważniejsze, może nawet decydujące. Wiec może nie powinnam się tak cieszyć?
napisał/a: Marusia 2006-10-03 16:03
Sylwiu, GRATULACJE!!!
Super nowina! Będę trzymać kciuki, żeby dzieciątko miało się dobrze :). Mamusia oczywiście też (no i pogratuluj przyszłemu tatusiowi, że się tak postarał ;) )

Teraz będziemy czekały na relacje "na bieżąco" z przebiegu ciąży :)
napisał/a: atka83 2006-10-03 16:53
sylwia, o rany co za wspaniała wiadomośc.Serdecznie wam gratuluje Życze spokojnej,bezproblemowej 9 miesięcznej ciąży. Super,że założyłaś swój wąteczek i tu nam będziesz opisywac swój przebieg ciąży,noi może foteczki brzuszka jak już będzie widoczny
napisał/a: Doti 2006-10-03 18:56
Gratulacje

Napewno dzieciątku bedzie bardzo dobrze.
Oraz gratulacje dla przyszłego tatusia
napisał/a: ~gość 2006-10-03 18:57
sylwia, serdecznie Ci gratuluje!! Super nowina bardzo sie ciesze!!
Zagladaj tu i wklejaj fotki brzusia bedziemy czekac z niecierpliwoscia!!
Wszystko bedzie dobrze!!
Jej gratuluje raz jeszcze
napisał/a: jente8 2006-10-03 20:41
Sylwiu, ależ to fantastycznie Bardzo się cieszę i wielkie gratulacje Dla Was obojga (w sensie dla szczęśliwej mamy i taty). A dla maleństwa dużo zdrówka już od tych pierwszych chwil. Cieszę się tym bardziej, że pamiętam Twoje posty, w których pisałaś, jak bardzo czekacie na dzieciątko. I udało się!
To prawda, że te pierwsze 3 miesiące są najważniejsze i najbardziej ryzykowne dla Waszego (Twojego i maleństwa) zdrowia, ale to nie znaczy, że masz się nie cieszyć "żeby nie zapeszyć"! Właśnie powinnaś się cieszyć, a jak będziesz spokojna i szczęśliwa, to na pewno wszystko dobrze się ułoży. Najważniejsze to się nie martwić - skoro już się udało i doczekaliście się, to teraz tym bardziej wszystko będzie dobrze! Szczególnie przy takiej ilości osób trzymających kciuki i wysyłających pozytywne fluidy I ja się do tego też przyłączam.
A można spytać, który to już tydzień?
napisał/a: samsam 2006-10-04 07:45
ula_jente napisal(a):Szczególnie przy takiej ilości osób trzymających kciuki i wysyłających pozytywne fluidy

Jesteście kochane!!!!!!!!!!!
Dziekuję za gratulacje i życzenia zdrówka.
Dobrze, że Was mam, będemogła się podzielić z moimi obawami, wątpliwościami i chwilami szczęścia.

ula_jente napisal(a):który to już tydzień

Nie wim dokładnie, gdzieś trzeci. Termin mam wyznaczony na 21 maja.
Ale czuję sie okropnie. Jeżeli tak ma przebiegac cała ciąża, to wykończę się po 4 miesiącach
napisał/a: Kaira86 2006-10-04 08:20
Sylwiu GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! swietna wiadomosc rozpalilas w nas wszystkich iskierki nadziei bardzo sie ciesze to daj znac ktory to tydzien i jak sie czujesz dobrze by bylo gdybys kupila sobie juz tableteczki witaminki najleprzy jest elevit albo feminatal bo jak sama wspomnialas najwazniejszy jest pierwszy trymestr!! dbaj o siebie i uwazaj na siebie jestesmy z toba
napisał/a: iza19821 2006-10-04 09:26
No no SYLWIA gratuluje Tobie jak i rowniez Twemu partnerowi....Duzo szczescia i powodzenia.....
napisał/a: ~gość 2006-10-04 14:03
sylwia napisal(a):Dobrze, że Was mam, będemogła się podzielić z moimi obawami, wątpliwościami i chwilami szczęścia.

Apewnie pewnie My tu czekamy w pogotowiu i wpadaj jak najczesciej zdawac nam relacje i zdjecia wklejaj oczywiscie
Jeszcze raz gratuluje!!
napisał/a: samsam 2006-10-04 14:43
Zażywam feminatal. Acha i magnez.
A relacje oczywiście, że będą - na bieżąco
napisał/a: Małgosia23 2006-10-04 16:37
Tak bardzo Wam gratuluje. Ciesze się, ze Wasze marzenia spełniają sie i bardzo bardzo mocno trzymam kciuki za Waszego Bobaska i za Ciebie także. Mam nadzieję, że cała ciąża przebiegnie idealnie i, że w przyszłym roku na wiosnę zawita do Was Wasz słodki, zdrowy Maluszek.

Powodzenia