Bóle kręgosłupa

napisał/a: ProstujSiepl 2013-05-30 15:44
Piszę tutaj ponieważ chciałam Wam polecić stronę, przy której współpracuję, a która z pewnością może być przydatna dla wielu z Was.
ProstujSie.pl pomaga zdiagnozować co jest źródłem bólu, przybliża przypadłość w przystępny sposób udzielając informacji na jej temat oraz proponuje zestawy ćwiczeń, które pomogą zwalczyć dolegliwości bólowe.
Warto skorzystać ze specjalistycznego systemu diagnozy i rehabilitacji przygotowanych pod kątem Twoich dolegliwości jak również z materiałów profilaktycznych przygotowanych m.in. dla kobiet w ciąży czy kierowców.
Pierwszych 100 osób, które skorzystają z systemu eksperckiego ProstujSie.pl otrzyma diagnozę oraz zestaw ćwiczeń zupełnie za darmo! Promocja trwa do 15.06.2013. Nie zwlekaj, zadbaj o swoje plecy - nie masz nic do stracenia.
Wejdź teraz na: www.ProstujSie.pl.

Pozdrawiam
napisał/a: ~l.a.b.5@wp.pl 2013-05-31 11:59
Chcialabym dostac zestawy cwiczen - dolegliwosci mam juz zdiagnozowane. Czy trzeba dopelnic innych formalnosci oprocz podania swojego adresu internetowego?
napisał/a: ProstujSiepl 2013-05-31 12:15
ProstujSie.pl oferuje zarówno wypełnienie testu i uzyskanie diagnozy jak i zakup filmu z diagnozą i dobranymi ćwiczeniami dla osób, które znają swoją diagnozę. Trzeba się zalogować i zapłacić abonament, ale teraz dla pierwszych 100 osób mamy za darmo, więc jeśli się szybko zalogujesz to dostaniesz darmowy program ćwiczeń.