Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Czy jest ryzyko ciąży?

napisał/a: zzooss 2018-11-19 18:15
Witam, przychodzę tu z pewnymi wątpliwościami i mam nadzieję że pomożecie mi je rozwiać. Ogólnie problem polega na tym, że +/- 2 chłopak otarł się przypadkowo członkiem, na którym znajdował się preejakulat bardzo blisko pochwy, wytarłam odrazu to miejsce, od tamtego momentu panikuje, że mogę być w ciąży, naczytałam się tyle, że już sama nie wiem w co wierzyć, czy w takiej sytuacji jest ryzyko ciąży czy praktycznie go nie ma. Dodam że za 2 dni powinnam dostac okres, zazwyczaj na kilka dni przed miesiączką bolą mnie piersi i się powiększają, teraz tego nie zaobserwowałam, od 2 dni mam delikatne plamienia, zaczęło się od śladowych ilości krwi w śluzie, nawet nie można tego do końca nazwać plamieniem, dziś w ciągu dnia pojawiło się jasnobrązowe plamienie i teraz znów wróciło do lekkiego krwawienia, czytałam o plamienia implantacyjnym i przez to stresuje się jeszcze bardziej. Boli mnie też lekko lewa strona podbrzusza. Nie mam pojęcia czy moje obawy są bezpodstawne, dobieram sobie za dużo do głowy i niepotrzebnie się stresuję, czy w wyniku wyżej opisanej sytuacji rzeczywiście jest ryzyko ciąży. Dopowiem jeszcze ze mam 16 lat jeśli to ma jakieś znaczenie. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
maciejeczka
napisał/a: maciejeczka 2019-07-22 17:19
szansa jest zawsze - niewielka ale jest :) test warto zrobić
Okres może Ci sie opóźnić od stresu