Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Czy to może być plamienie implantacyjne?Pomóżcie proszę:)

napisał/a: Agunik 2011-05-17 17:49
Witam serdecznie!
Ostatnia miesiączka rozpoczęła się u mnie 21.04. Cykle trwają zazwyczaj 28 dni.Od kilku dni pobolewa mnie brzuch bardzo podobnie jak przed miesiączką tylko dużo wcześniej bo zazwyczaj zaczyna dzień przed. Wczoraj tj.16.05 pojawiło się u mnie delikatne plamienie takie minimalne lekki brązowo- różowy ślad na papierze.Następnie ustąpiło i dzisiaj w południe też był taki śladzik. Czy może to być plamienie implantacyjne? Dodam, że test robiony wczoraj wyszedł negatywnie ale nie bardzo mam testów zaufanie gdyż przy pierwszej ciąży test wykonywany tydzień po terminie spodziewanej miesiączki też był ujemny.
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź:)
napisał/a: woloszanka 2011-05-17 21:37
Agunik, z tego co się orientuję to może to być plamienie implantacyjne, ale może też sygnalizować zbliżającą się miesiączkę. Nadzieję mieć trzeba, ale na szczęście już tylko 2 dni do dnia spodziewanej miesiączki, także nie będziesz się długo stresować i poznasz wynik. Trzymam kciuki i pozdrawiam ;)
napisał/a: Blanka:) 2013-05-10 23:04
Agunik, może, ale absolutnie nie musi.
Poczekaj jeszcze parę dni, a jak testom nie ufasz, to idź zrób betę, to będziesz mieć pewny wynik.
napisał/a: mgielka1983 2013-05-11 07:47
Blanka:), odpisałaś na posta z 2011 roku
napisał/a: Blanka:) 2013-05-11 11:12
mgielka1983, dlaczego on mi wyskoczył jako nieprzeczytany
napisał/a: ~gość 2013-05-11 14:30
Blanka:) napisal(a):mgielka1983, dlaczego on mi wyskoczył jako nieprzeczytany
napisał/a: candela1 2013-05-11 14:37
swoją drogą to chyba było plamienie implantacyjne sądząc po późniejszych postach autorki...