Jak duże są szanse, że jestem w ciąży?

napisał/a: prostadziewczyna 2019-03-09 19:35
Witam Was koleżanki, mam 20 lat. Przejdę do rzeczy. Mam nieregularne cykle, od 28 do 40 kilku dni, zazwyczaj między 34-36 dni. W poprzednią sobotę kochałam się ze swoim partnerem i pękła prezerwatywa (był wytrysk). Natychmiast pojechaliśmy do szpitala i dostałam receptę na Escapelle. W ciągu godziny ją przyjęłam - wiem, że to duża dawka hormonów. Według kalendarzyka (nie prowadzę żadnych spisów temperatury ani nic innego) stało się to w dniu owulacji.

Co więcej, w sobotę miałam gorączkę, nawet ponad 38*C - jakby jakaś infekcja. Dzień wcześniej pobolewał mnie brzuch, ale czułam się nawet OK. W sobotę czułam się jakby chora (38*C w sobotę było przed seksem), w niedzielę lepiej, ale też temperatura się wahała między 36, a 38 i tak cały dzień (byłam na aspirynie i paracetamolu).

Pobolewał mnie trochę brzuch, piersi bolały dzień / dwa / trzy po tabletce. Dzisiaj mam stan podgorączowy (37-37,5). Czytałam, że w czasie ciąży (zapłodnienia) jest tak, że temperatura rośnie z powodu hormonów. Teoretycznie są jakby dwie możliwości. Albo to właśnie dziecko się kształtuje... Albo hormony, który przyjęłam (które są z tej samej grupy) działają i przez to temperatura urosła.

Powiedzcie mi proszę.... Jak duże są szanse, że jestem w ciąży?
napisał/a: jolkanowak3 2019-03-12 11:39
Escapelle powinno zadziałać. Według mnie to po prostu efekt nadwyżki hormonów ;)
napisał/a: Sanderkaaa2001 2019-03-14 22:59

Hej wszystkim to jest moje pierwsze pytanie ,w niedziele (cztery dni temu )pękła nam gumka i chłopak doszedł we mnie .Owulacje powinna mieć w sobotę tydzień wcześniej a okres w kolejną sobotę a krwawienie pojawiło się dziś ,od środy mam bóle jajników i ból żałądka ,według mnie to jest zbyt wcześnie żeby to były objawy ciąży chcoiaz mam nieregularny cykl .Co sądzicie ?