Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?

napisał/a: Bobi1998bobi1998 2018-12-26 02:36
Witam wszystkie panie mam do was pytanie z narzeczonym od połowy listopada 15.11.18 staramy się o Dzidziuśa i już sama nie wiem co myśleć tak jak już wcześniej wspomniałam od połowy listopada się staramy kochamy się co 2-3 dni też nie zawsze ma się ochotę na amorki ;) około 10 dni po pierwszych stosunkach miałam 2 dni mocny ból podbrzusza pomyślałam że może to żołądek ale dwa dni minęły i jak by go nigdy nie było 03.12.18 dostałam niby miesiączki ale była zupełnie inna niż zazwyczaj poszła mi od razu gdy wstałam rano z łóżka tak jagby brązowa krew później poszła od razu normalna czerwona krew bez żadnych grudek ani nic z tych rzeczy po 3 dniach się skończyło dwa dni małe plamienia na czerwono i brązowo i już :/ podkreślam że mój okres zazwyczaj wygląda inaczej trwa około 5 dni i jest bardziej skąpy niż ten co miałam zupełnie się różni więc pomyślałam o plamieniu implantacyjnym bo się 30 procentom kobiet zdarza ale stwierdziłam że przesadzam i nie ma co świrować teraz mam czasami mocniejsze czasami słabsze bóle podbrzusza i kłucie w podbrzusza i jajnikach wcześniej długie przeziębienie czasami nie nazwę tego mdłosciami a raczej nie smakiem do fajki wodnej =// już sama nie wiem w sumie czas pokaże poczekam do 03.01.19 do terminu miesiączki i się zobaczy :/ ale nie wiem co już myśleć może jestem przeczulona ale teraz ten śluz ostatnio miałam jagby mleko skondensowane biały kremowy nie rozciągliwy bez zapachowy a teraz ciągle uczucie mokrosci w pochwie :// a jak wy miałyście :D???? Opowiadajcie k