Obozy odchudzające :)

dorota-szarpie
napisał/a: dorota-szarpie 2013-03-06 13:54
Witam:)

Myślę, że ciekawą i aktywną formą walki z nadwagą i otyłością jest udział w naszych obozach odchudzających:) Biuro Podróży Szarpie Travel to jeden z największych organizatorów obozów tematycznych w Polsce. Posiadamy certyfiakt ISO oraz program podnoszenia jakości bazując na opiniach i ankietach dzieci i rodziców. W swojej ofercie posiadamy obozy odchudzająco- artystyczno- sportowo- taneczne oraz obozy zdrowia i urody:) Więcej informacji na temat Biuro oraz konkretnych ofert znajdziecie Państwo pod tymi linkami:

Obóz odchudzająco- taneczny: http://www.szarpie.pl/oferty/morze/polczyn-zdroj-dance

Obóz odchudzajaco- artystyczny: http://www.szarpie.pl/oferty/morze/polczyn-zdroj-art-beauty

Obóz zdrowia i urody: http://www.szarpie.pl/oferty/morze/polczyn-zdroj-glamour-fashion

Obóz odchudzająco- sportowy: http://www.szarpie.pl/oferty/morze/polczyn-zdroj-sport-play

W razie pytań można zwracać się bezpośrednio do mnie: dorota.szarpie@op.pl

Jesteśmy bardzo otwarci na wszelkie inne propozycje. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, wszystkie pomysły mogą zostać zrealizowane, dzięki naszej ogromnej bazie miejsc i możliwości oraz umiejętności.

Pozdrawiam,
Dorota Limontas
Szarpie Travel
napisał/a: ~gość 2013-06-17 14:55
Jest coś takiego? :D Ja polecam żeglarskie, tam na pewno utrzymają kondycję, jak wind4you.com :)
napisał/a: ~lemerka 2014-06-02 17:43
Oczywiście ,że są organizowane. Nasza starsza córka od zawsze miała problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi. Głównie dlatego,że bardzo lubiła słodycze (staraliśmy jej się nie dawać ale wiadomo, że dziecko samo znajdzie sposób) no i nie przepadała za aktywnością fizyczną. Potem zaczeła się szkoła ,zaczepki ze strony dzieci.
Postanowiliśmy działać. Córka koleżanki również zmagała się z tym problemem i dwie dziewczynki pojechały na obóz organizowany przez to biuro: http://www.odchudzaniedzieci.pl/obozy-odchudzajaco-kondycyjne-lato-2014,0,132.html Na początku córka trochę nie chciała ale bardzo szybko się zaaklimatyzowała i bardzo jej się podobało :) W tym roku jadą jeszcze raz.