Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Samotne Mamy - Tragedia ?

napisał/a: kasiako91 2012-12-02 17:38
Witajcie,
Znalazłam ostatnio wątek na temat samotnych mam - sama nią jestem moje szczęście ma 6miesiecy i oczom nie wierze w to co czytam !!
Czy wsród was nie ma zadnej szczesliwej, ambitnej samotnej mamy która potrafi powiedziec coś wiecej niz "jest mi ciężko, nie wiem co robić itp.." ?
Samotną mama zostalam jak moj synek miał 3miesiace, tez nie mialam gdzie pojsc, tez z dnia na dzien musialam zaczac radzic sobie sama ale znalazłam prace, pracuje na 1,5etatu, weekendami studiuje, wynajmuje mieszkanie opłacam nianie dziecku i co najwazniejsze RADZE SOBIE... Jestem z tego mega dumna. I nie mam magistra nie zarabiam bog wie ile mam 21lat pracuje całe dnie zeby dziecku zapewnic wszystko co potrzebne i jeszcze wiecej. Kipię ze złosci dziewczyny jak czytam wasze posty mam wrazenie ze jedyne co potraficie to uzalać sie nad sobą, wstyd mi ze inni wrzucają mnie do jednego worka z osobami takimi jak wy ! Kazdy moze sobie w zyciu poradzic tylko trzeba tego chciec pamietajcie o tym!!:mad:
napisał/a: karski1 2013-02-02 09:42
kasiako91 napisal(a):Witajcie,
Znalazłam ostatnio wątek na temat samotnych mam - sama nią jestem moje szczęście ma 6miesiecy i oczom nie wierze w to co czytam !!
Czy wsród was nie ma zadnej szczesliwej, ambitnej samotnej mamy która potrafi powiedziec coś wiecej niz "jest mi ciężko, nie wiem co robić itp.." ?
Samotną mama zostalam jak moj synek miał 3miesiace, tez na forum kredytowe nie mialam gdzie pojsc, tez z dnia na dzien musialam zaczac radzic sobie sama ale znalazłam prace, pracuje na 1,5etatu, weekendami studiuje, wynajmuje mieszkanie opłacam nianie dziecku i co najwazniejsze RADZE SOBIE... Jestem z tego mega dumna. I nie mam magistra nie zarabiam bog wie ile mam 21lat pracuje całe dnie zeby dziecku zapewnic wszystko co potrzebne i jeszcze wiecej. Kipię ze złosci dziewczyny jak czytam wasze posty mam wrazenie ze jedyne co potraficie to uzalać sie nad sobą, wstyd mi ze inni wrzucają mnie do jednego worka z osobami takimi jak wy ! Kazdy moze sobie w zyciu poradzic tylko trzeba tego chciec pamietajcie o tym!!:mad:


Ja też nie wiem, jak można zostawić kobietę z dzieckiem... przecież dla mężczyzny to powinna być piękna chwila, a nie zostawiać matkę z dzieckiem... dla mnie to nie jest prawdziwy facet ktory tak postępuje.

_______________________
Zobacz dobre biuro nieruchomości które pomoże Ci w wielu czynnościach.
napisał/a: sylwuchafl 2013-04-13 19:47
O facetach nie ma co dyskutować - jeden jest słaby, inny nie umie sobie poradzić, jeszce inny to tchórz. Ale fajne jest to co piszesz! Nie ma co się zamartwiać trzeba brać życie za rogi! Walczyć o siebie i dziecko i o Wasze szczęście!!! Lekko nie jest ale płaczem się nic nie zdziała!