Wilanów-nowa filia

napisał/a: domXrozwojuXmalucha 2009-01-19 19:59
Zapraszamy serdecznie do naszej filii na Wilanowie. Więcej informacji: [url]www.domrozwojumalucha.pl[/url]
napisał/a: mamusiapiotrusia 2009-02-21 20:41
Jestem mamą Piotrusia, który chodzi do tego żłobka.
Synek bardzo chętnie spędza tam czas, wiele się nauczył.
Zna nowe piosenki, przynosi zrobione przez siebie różne prace plastyczne.
Dzięki pomocy i zaangażowaniu opiekunek,rozstał się z pieluchami:)))

Polecam to miejsce każdej mamie, która z troską spogląda na swoje maleństwo!

mama Piotrusia:))
napisał/a: ewaXst 2009-02-27 20:11
Odzwiedziłam ten żłobek iiiiii jestem zachwycona!!! Za 2 miesiące muszę iść do pracy i szukam dla córeczki żłobka.
Dom jest duży i przestrzenny. Na dole są pokoje zabaw a na górze sypialnie. Maluszki mają ciszę kiedy śpią.
Nie przypomina to tych "żłobków przechowalni" które widziałam. Mają duże zaplecze zabawek i gier edukacyjnych. Dzieci mają plastyczne zajęcia i muzyczne. Jest bardzo kolorowo i przytulnie. A co najważniejsze dzieci nie są pozostawione sobie, mają dużo uwagi.
Mają swój ogród, na wiosnę ma w nim powstać mini plac zabaw.
Chętnie zostałabym w domu razem z Zuz i nie oddawałabym ją do żadnego złobka...ale niestety :(
Pocieszam się tym że znalazłam jej takie fajne miejsce.
napisał/a: mama_antka 2009-03-07 21:11
A ja jestem zdziwiona wypowiedzią mamy Piotrusia. Ostatnio odwiedziłam wilanowskie "żłobki" i Promyczek też. Dziwi mnie fakt, że otworzyli się w lutym, gdzie nie było jeszcze żadnych dzieci, a mały już tyle się nauczył i w dwa tygodnie opanował naukę sikania do nocnika... coś mi tu nie gra, z tymi salami zabaw też coś nie tak, bo jak byłam urządzona była tylko jedna - salon.
Zastanawiam się jeszcze, który żłobek wybrać- inne też mają bardzo ciekawą ofertę i place zabaw.
Zalogowałam się, bo zaczynam przeszukiwać wszystkie fora i wypowiedzi rodziców na temat, w obecnej chwili dla mnie na czasie. Teraz wiem, że trzeba każde miejsce odwiedzić i zdecydować się, według własnych kryteriów na najlepsze. Widzę, że forum mi w tym nie pomoże.
Pozdrawiam
napisał/a: domXrozwojuXmalucha 2009-03-08 10:37
Witam,

Odpowiadając na posta Mamy Antka, chciałabym wyprostować pewne fakty. Klubik został otwarty w styczniu, a nie w lutym. Piotruś jest najstarszym dzieckiem w klubiku więc nauka korzystania z nocnika nie była trudna przy dużym zaangażowaniu w to opiekunek, tym bardziej, że Piotruś jest z nami niemal od początku.
Jeżeli chodzi o sale zabaw, to są 2 urządzone: jedna dla starszaków, a druga dla maluchów. W przyszłości będzie jeszcze trzecia sala zabaw. Chciałabym podkreślić, że sale były gotowe jeszcze przed otwarciem klubiku.

Pozdrawiam
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2009-03-08 10:44
A mi wydaje się że to tylko reklama.... bo dlaczego mamy mają tylko po jednym poście?????
napisał/a: mamusiapiotrusia 2009-03-08 19:43
Dziwnie mi sie to wszystko czyta. Mój post miał pomóc rodzicom w ważnej decyzji wyboru miejsca dla swojego maluszka. Wiem ile ja miałam problemów i dylematów. Również czytałam posty innych rodziców, którym z góry dziękuję za pomoc i chęć zabierania głosów...bo widzę że nie jest to czasem łatwe i przyjemne.
A więc Mamo Antka...pominę ilość sal - bo najpiew trzeba przyjsc i zobaczyć, ale trudno mi nie skomentować Pani wątpliwośći co do zdolności i bystrości mojego syna. Zanim poszedł do żłobka uczyniłam pare znacznych kroków w edukację nocnikową Piotrusia. Panie bardzo mnie w tym wsparły i mamy sukces:)
Jeśli chodzi o czas w jakim sie nauczył...hmmm Polecam Pani książkę Gina Ford
Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka w 7 dni. Gwarantuję, że po tej lekturze nie będzie Pani zdziwiona postępami swojego dziecka i innych dzieci.
Pewnie wywołam lawinę następnych postów jak napiszę, że Piotruś nauczył sie piosenki w żłobku i pierwszych literek alfabetu:)
Zostawiam wszystkim miejsce na domysły czy to mój syn jest taki zdolny, czy Panie takie skuteczne, a może jedno i drugie:)
A! i Piotruś to nie reklama:mad: Jak i jego mama!
Pozdrawiam serdecznie