Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Znamiona w ciąży

napisał/a: dzasmina_99 2013-05-24 16:10
Hej.
Chciałam Was zapytać jak to było u Was ze znamionami w ciąży? Zmieniały się jakoś? Ja od wczoraj mam taka schize że szok.. Za 2 tyg. rodzę i jakoś od połowy ciąży wyszedł mi na brzuchu mały pieprzyk, naprawdę mały.. Wcześniej nie zwróciłam na niego uwagi, ale wczoraj mnie dośc intensywnie swędział, ale nie długo, poza tym jest wypukły i chyba niezbyt regularny.. Trochę się przestraszyłam.. Miałyście podobnie?
napisał/a: Agusiek 2013-05-24 21:20
Ja nic takiego nie miałam. Znamiona się nie zmieniały, nie swędziały ani nic. Najlepiej umów się do dermatologa niech rzuci na to okiem, lepiej dmuchać na zimne!