Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Facet PANNA - jaki jest?

Kamee
napisał/a: Kamee 2008-10-15 09:52
Od jakiegoś czasu randkuję z facetem spod znaku Panny, z póżniejszej fazy znaku bo z połowy września. Myślę żeby związać się z nim na stałe, ale obawiam się, czy mężczyzna spod takiego znaku potrafi byc silnym ramieniem, prawdziwym facetem. Macie jakies doświadczenie? Znacie takich facetów?
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2008-10-15 10:19
Ja w takie brednie nie wierzę, ale mam kuzyna spod tego znaku i nie wiem czy to uwarunkowania genetyczne i charakter czy może właśnie to że jest "Panną". Ma od dłuższego czasu dziewczynę, mieszkaj daleko od siebie ale jeżdżą często itp. Ale ja trochę go nie rozumiem. Jak jest u mnie z nią to przytulają się, całują, miło rozmawiają. A jak możemy być sama na sam i rozmawiamy o niej to on mówi że ona nie jest tą jedną, że jej nie kocha, że to tylko tak. Z tego co wiem przez długi czas miał kilka panienek na raz. Więc nie wiem.
napisał/a: flower509 2008-10-15 16:33
Poszukaj w internecie w horoskopach.Sadze,ze tak do konca w milosci nie mozna polegac na znakach zodiaku.To czy przetrfacie zweryfikuje zycie.Pozdrawiam.
napisał/a: izabelle21 2008-10-15 22:51
Ja miałam do czynienia z jednym takim osobnikem... i zastanawiam po co marnowałam na niego czas... Na początku wydawał się ideałem, bardzo przystojny, taktowny.. aż 8miesięcy zajęło mi przejrzenie na oczy.. Jak byliśmy ze sobą do szału doprowadzało mnie ,to,że dzwoni do mnie 20 razy dziennie, pyta gdzie jestem i co robię, jest bardzo apodyktyczny, nie idzie na kompromis, jego racja jest najważniejsza , potrzebuje kobiety ,która wypierze , ugotuje itd, jest pedantyczny i tego wymaga od swej kobiety , nie musi pracować i lepiej niech siedzi w domu, a na swe potrzeby (kosmetyk, ciuch najlepiej niech wyda 15zl miesięcznie) jest bardzo oszczędny i praktyczny,ma dziwne poczucie humoru, a i najważniejsze ma dużo koleżanek, niby smski itd a gdy ja byłam na pizzy z koleżanką robił wyrzuty,ze niby z facetami się umawiam.... w konsekwencji zdradził mnie... nie jesteśmy ze sobą juz prawie 3lata i ma chyba z 5tą dziewczynę, każdą zdradza.... Osatnio spotkałam ich na mieście z jego laską i poszlismy z okazji spotkania w 3kę na piwko do knajpki :p , wcześniej pisałam z P.(byłym) na gg i opowiadał o swych podbojach milosnych i o tym, ze nie zdradza laske i ją okłamuje... a ta zaczęła mi opowiadać jak to oni się kochają , ze jest pewna jego wiernosci(ona i były) Smiechu warte dosłownie, az szkoda tej laski a pomyśleć ,że ja kiedyś z nim byłam ,az śmieję się dziś z mej naiwności, i szkoda czasu, to fakt milosc bywa ślepa!!!!!!!

Przynajmniej w moim wypadku okazał się nic nie wart . Ale każdy człowiek jest inny więc ciężko powiedzieć. To też może być przyczyną doasowania jesli chodzi o horoskop partnerski . Ja jestem wagą i panna do mnie nie pasuje poprostu!!! A Ty jaki znak zodiaku jesteś??? to może coś bardziej powiem i doradzę????


A wogóle nieorientujecie się czy do mnie (wagi) pasuje rak???????? znacie takie pary a może sami je tworzycie???????
napisał/a: izabelle21 2008-10-15 22:54
tzn że zdradza bo popełniłam błąd Zacytować'
napisał/a: izabelle21 2008-10-15 22:55
:confused: popelnilam błąd zamiast ZDRADZA napisalam ze NIEZDRADZA
napisał/a: andzia52 2008-10-30 18:23
nie ma zasady, kaźdy jest inny.
napisał/a: ~anulka25 2008-10-30 21:36
Ja nie wiem czy kobieta panna to to samo, na pewno jestem pedantyczna, niezbyt oszczędna, wierna, uczuciowa, wrażliwa, czasem złośliwa i lubię się wymądrzać, ale tylko czasami. Lubię mieć swoje zdanie. Myślę że każdy ma coś ze znaku zodiaku, ale dużo zależy od wychowania, bo rodzice są tymi pierwszymi osobami, które kształtują naszą osobowość. A później dochodzi też towarzystwo w którym się obracamy, doświadczenie życiowe. Na pewno nie można wszystkich mierzyć jedną miarką.
napisał/a: andzia52 2008-10-31 11:47
oj to potwierdza że każdy jest inny, moja siostra jest panną no i do twojego opisu nic się nie zgadza . więc nie ma co wierzyć w horoskopy.
napisał/a: andzia52 2008-10-31 11:47
z kolei mam koleżankę jest skorpionem i pasuje do niej opis panny
napisał/a: Stilla89 2008-11-14 10:59
Moj Ex- chlopak tez byl z pod tego znaku i bardziej dbal o wyglad i czesciej zajmowal lazienke niz ja!
Poza tym to zawsze ja musialam przejmowac inicjatywe jezeli chodzilo o wyjscie dokas razem.
bajaderka
napisał/a: bajaderka 2008-11-17 14:45
mój były jest panną, nie niestety nie mam dobrego o nim zdania, nie dbał o nas czyli o mnie i naszego syna tylko o siebie, stawiał siebie na pierwszym miejscu ale to może takie wychowanie a nie znak zodiaku nie wiem,
Był i jest nadal nieodpowiedzialny i niezaradny,nie czułam się przy nim bezpiecznie, spełniał tyko swoje potrzeby a ja musiałam płacić za wynajmowane przez nas mieszkanie, opłacać rachunki, bo jakoś on nigdy na czas nie miał pieniędzy, do dziś jak dzwoni to po to by się nad sobą poużalać, zaczyna od pytania o syna a potem już tylko nadaje o sobie.