jak skorpion z bliźniętami

colopicolo
napisał/a: colopicolo 2009-05-25 22:37
ja skorpion on - bliźnięta. czytając przeróżne horoskopy to generalnie nie wiadomo co nas łączy i co ze soba robimy. w rzeczywistości uzupełniamy się pod wieloma rzeczami. łączy nas to że oboje lubimy zmiany - raz po raz zaskakujemy siebie nawzajem czymś nowym. raz po raz tworzymy nowe plany i wdrażamy je w życie. różnica 10 lat między nami też robi swoje - mój kochany bliźniak już się wyszumiał ja natomiast szaleje za nim cały czas. gdyby był jednoloty i nudnawy zapewne nie wyszłoby nam. gadamy o wszystkim i bardzo długo. cieszy mnie fakt że nie jest "ociężały" w myśleniu i przyswajaniu niektórych spraw dotyczących np.naszego związku - analizuje to sobie na spokojnie i stara się coś z tym zrobić. jest najwspanialszym facetem jakiego poznałam - świetny przyjaciel. słodki i twardy facet zarazem ten bliźniak.
marcysia19851
napisał/a: marcysia19851 2011-10-06 14:44
PISZĄ TAK:

"Pani Skorpion należy do kobiet zdecydowanych – takich, które wiedzą czego chcą od życia. Niestety do jej życia nie pasuje chwiejnie emocjonalny Bliźniak. Raz tak, raz siak. Tym bardziej, że pani spod tego znaku nader ceni sobie ciepło domowego ogniska, czego nie można powiedzieć o Bliźniaku.
I nadejdzie taka chwila w ich życiu, kiedy on będzie coraz później wracał do domu, a ona coraz większe awantury będzie mu robiła. Niezbyt różowo także będzie się układało w ich sypialni. W namiętności Bliźniak jest zawsze dwa kroki za panią Skorpion."

ALE PROPONOWAŁABYM NIE ZWRACAĆ UWAGI NA HOROSKOP, BO JAKIEŚ OGÓLNE CECHY MOŻE SIĘ ZGADZAJĄ,ALE DOCHODZI JESZCZE CHARAKTER, WYCHOWANIE ITP. TO WSZYSTKO KSZTAŁTUJE CZŁOWIEKA. NAJWAŻNIEJSZE, ŻE SIĘ DOGADUJECIE :)