Prosze o interpretację 2 snów

napisał/a: zuza1987 2009-02-05 12:35
1. Przez jakieś pół roku śniło mi się , że nie zdążam na autobus, lub wsiadam do niego i po chwili wysiadam bo jechał w innym kierunku ... takiego typu sny miałam przez około 6 miesięcy...Ostatnio śniło mi się, że podjechał autobus i nie wsiadłam do niego -poszłam w swoim kierunku .
Dziś z koleji mi się śniło, że szłam na spacer przez plaże z koleżanką i jedną z którą jestem pokłócona i ujrzałam na niebie spadającą gwiazdę... W dodatku mogę dodać,że miałam jasne bląd włosy -bardzo zadbane... szłyśmy obejrzeć mecz na jakiegoś baru...


2.śnił mi się były chłopak jesteśmy rok po zerwaniu ..... to było bardzo bolesne rozstanie. Często mi śnił od rozstania . Np że jestem jego nauczycielką w szkole.
Dziś śnił mi się on - staliśmy obok siebie na przystanku PKS jak zupełnie obce osoby i jedynie śmialiśmy się do siebie. Wsiadaliśmy do tego samego autobusu ale nie usialiśmy obok tylko kawałek dalej on się patrzał w moją stronę i ja w jego i się śmialiśmy ukradkiem do siebie... Później kolega mój z podstawówki usiadł obok niego i zaczęli ze sobą rozmawiać i się na mnie patrzeć.... o co chodziło??
anita2
napisał/a: anita2 2009-02-09 13:01
Wydaje mi się, że sen o autobusie może oznaczać brak zdecydowania i ciągłe zmiany decyzji dotyczące pewnych aspektów twojego życia - np. o wyborze szkoły, chłopaka i takie tam

Jesli chodzi o włosy, to zadbane oznaczają energię życiową. A ten chłopak to pewnie ci się śnił, bo za nim tęsknisz. No bo z jakiego innego powodu...???
napisał/a: zuza1987 2009-02-09 21:58
Nie ja za nim nie tęsknie wyjaśniliśmy sobie wszystko po 6 miesiącach od zerwania i od pory wyjaśnienia znów zaczął mi się on śnic. Wiem jedno nie ma szans powrotu...
anita2
napisał/a: anita2 2009-02-11 11:02
Myślę, że śni Ci się chłopak dlatego, że jeszcze nie zdążyłaś wypełnić pustki po nim. Jak zaczniesz się z kimś innym spotykać, na kim będzie Ci naprawdę zależało sny powinny minąć.
napisał/a: zuza1987 2009-02-11 11:50
Mam kogoś nowego i mimo tego nadal on mi się śni...wiem ze on nie ma nadal nikogo po naszym rozstaniu.....a minął ponad rok od rozstania.
Np dziś Śniło mi się dziś, ze ze szkoły poszliśmy na plażę do mojej miejscowości... pomyliły mi się godziny w których miałam tam spędzać czas.... więc chciałam iść do domu ...w drodze trafiłam na jakaś imprezę ze sławnymi osobistościami, szlam na nią polną drogą .Spotkałam w drodze powrotnej byłą teściową zaczęła na mnie wrzeszczeć co ja jej synowi zrobiłam bo siedzi cały czas i plącze( rozstanie było rok temu -on zerwał) rozmawiałyśmy przez płot ja jej tłumaczyłam, że ja jemu nic nie zrobiłam i dodałam ze jestem w ciąży z nowym partnerem( partnera mam ale w ciąży nie jestem) zaprosiła mnie ona do środka żebym porozmawiała z byłym...weszłam zaczęłam z nim rozmawiać a on mi się rozpłakał, że żałuje tego co zrobił że chce do mnie wrócić....płakał jak dziecko
Wiem że we śnie pojawiła się moja mama, że mamy lecieć do brata na Cypr , i było tak że M.śródziemnomorskie zamieniło się w ocean...
Po tym wszystkim wróciłam na tą imprezę, ale już nikogo nie było tylko zespół, który grał .....
Na tym ten sen się kończy
i jeszcze jedno:

Niedawny czas temu śniło mi się że stoję przed katedrą i ona się na mnie zawala ( 4 miesiące temu jakoś) później śniło mi się, że siedzę w kościele i się modlę albo wchodzę do niego... dziś modliłam się w nim z gromnicą..
napisał/a: ~zenon 2009-02-24 10:34
Twoje sny świadczą o ustawicznym poszukiwaniu swojej drogi w życiu. Myślę, że symbolem tego jest pojawiająca się w Twoich snach droga i podróże. W Twoim życiu jest chyba jakiś zastój, stąd te przystanki PKS-u. Ten ostatni sen (fajny:)),z gromnicą to świadczy chyba o potrzebie kontaktów seksualnych (gromnica to symbol falliczny). Twój nowy chłopak powinien bardziej się Tobą zająć, a ty nie powinnaś mu w tym przeszkadzać, zachowując oczywiście środki bezpieczeństwa, by unikńąć ewentualnych dramatów.Pozdrawiam.