Sen o diable.

napisał/a: agata3a 2010-05-28 20:04
Około dwóch tygodni temu miałam sen w którym byla noc, na niebie kolo duzego pomaranczowego ksiezyca oraz chmur w z których wybuchała tak jakby lawa, pojawił sie diabeł. Wyglądał on dziwnie.. miał rudego warkocza i pamietam,że powiedzial cos takiego,że każda część tego warkocza jest elementem w ktorym ten diabel rujnuje świat.. czy coś w tym stylu. Ciekawa jestem co może oznaczać ten sen.
napisał/a: ~gosc 2010-05-31 10:37
Witaj, twoj sen to nic innego jak psikus zlego, ktory jak zwykle nie mowi calej prawdy czyli klamie. Zlemu jest dana pewna moc na tym swiecie. Dawno temu zostal wygnany, stracony z Krolestwa Niebieskiego przez Najwyzszego a mial tam wszystko,pozycje, byl piekny duchowo i mial dary oraz moc, ktora podarowal mu Najwyzszy. Ale jego bunt, pycha doprowadzila go do upadku i to co zlemu zostalo to tylko imitacja dawnej chwaly, darow oraz mocy. Zly zawsze podrabia dobro aby zwodzic i niszczyc. Jest ojcem klamstwa i oszustw.
W tym snie prawdopodobnie (nic nie piszesz o uczuciach) zly przede wszystkim chcial cie przestraszyc a potem oklamac, ze niszczy swiat az go calkiem zniszczy. Owszem niszczy swiat i ludzi ale ratunek i ostatnie slowo zawsze nalezy do Najwyzszego. Pozdrawiam cie i nie boj sie jesli cie przestraszyl.