telefonować do kogoś

napisał/a: ~gość 2009-08-17 09:38
śniło mi sie że telefonuje do kogoś a po nawiązaniu połączenia słyszę w słuchawce gdzieś w oddali jakby włączony telewizor lub radio i lekkie sapanie jakieś osoby, żadnych słów tylko i wyłącznie takie dzwięki, wiecie co to może oznaczać?
napisał/a: beata_niesiolowska 2009-08-17 21:57
Zazwyczaj ten telefon we śnie pokazuje się, kiedy podświadomość chcenam zwrócić uwagę na nasze kontakty z ludźmi, komunikację z nimi -może pokazywać, że coś jest nie "halo" właśnie.
Ty nie słyszyszgłosu, nikt do Ciebie bezpośrednio przez ten telefon nie przemawia.Zastanów się jak to wygląda u Ciebie w życiu? Może jesteś w jakimśkonflikcie i czujesz, że Wasze komunikowanie się zostało zaburzone? Ijeszcze zastanów się, co z tym zrobić - odłożyć słuchawkę, czyjakoś połączenie nawiązać. Sytuacja taka jak teraz może być dlaCiebie niewygodna. Taka interpretacja mi się narzuca, ale może ktośjeszcze dorzuci swoją?
napisał/a: ~,,, 2009-08-18 21:37
mi sniło się, że telefonuję do chłopaka, który bardzo mi się podoba.ale nie odebrał on, tylko jego ojciec i powiedział, że syna nie ma wdomu. znaczy to, że czuję, że mam sobie odpuścić?
napisał/a: beata_niesiolowska 2009-08-22 09:50
Jego ojciec to mogła być męska część Ciebie - rozsądek , logika.. Coone mówią do Ciebie?