Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Dobry fotograf ślubny z Rybnika, polecicie kogoś?

napisał/a: AnnaRosiak 2012-12-22 13:47
Dobry fotograf ślubny z Rybnika, polecicie kogoś?
napisał/a: Agataka27 2012-12-23 10:31
Ja mogę Ci polecić kogoś właśnie z tych okolic. Sama jestem z Rybnika i 3 miesiące temu miałam ślub. Jak dziś pamiętam jakie te wszystkie przygotowania były uciążliwe... Szukanie sali, zespołu, fotografa.... Wszystko to straszna katorga, przynajmniej dla mnie :) Mogę Wam zaoszczędzisz szukania chociaż w kwestii fotografa i samochodu - bo właśnie firma Arem oferuje fajny pakiet. W obniżonej cenie można mieć zdjęcia i samochód - piękny Jaguar. Taki pakiet po prostu :) Grunt, że jest taniej. A co do samych zdjęć to szczerze mówiąc są śliczne, nie mogę nic im zarzucić. Tutaj macie link: http://limuzyny.arem.pl
napisał/a: zbysh9 2012-12-27 19:07
Niegdys w dziale uslug na darmowe ogloszenia widzialem kilka ofert fotografow, lecz musisz sama sprawdzic czy jest ktos akurat z Rybnika, badz okolic, moze Gliwic?
napisał/a: PchlaSzachrajka 2013-02-01 16:47
Jeśli jeszcze szukasz fotografa, to poszukaj w google strony Patryka Stanisza, robił zdjęcia mojej koleżance, a ja zafundowałam sobie u niego sesję rodzinną :)
napisał/a: wika7577 2013-04-16 23:07
Z Rybnika nie znam, ale gdyby komuś był potrzebny fotograf ślubny Lublin to polecić mogę Photo Art Studio
napisał/a: mar-bre 2013-04-17 12:53
jeśli fotograf ślubny z Rybnika to tylko Dariusz Maciejewski - człowiek z pasją, niebanalnymi pomysłami i niewygórowanym cennikiem:)
napisał/a: artikos 2013-04-30 17:46
Polecam fotografa z warszawy www.kurekfoto.com
napisał/a: taiwona 2013-05-15 15:24
U mnie zdjęcia ślubne wykonywał fotograf z Vision Studio. Muszę powiedzieć że był to strzał w dziesiątkę, bo za rozsądną cenę otrzymałam kilkaset fotek + wideofilmowanie.
napisał/a: wika7577 2013-06-15 02:05
u mnie na ślubie zdjęcia robiła firma http://marekpodolczynski.com/ i jestem bardzo zadowolona :) zdjęcia pierwsza klasa ;) do tego pomysły na zdjęcia rewelacyjne ;)
napisał/a: vicky0019 2013-06-26 00:41
Ja znam fotografa Adam Trzcionka, który jest bardzo dobrym fotografem weselnym. Jego najlepsze dotychczasowe zdjęcia znajdziecie w jego portfolio http://adamtrzcionka.pl/portfolio.html
napisał/a: Natasza53 2013-08-13 19:07
Jeżeli mowa o fotografie ślubnym, to bardzo dobry, ze swoim oryginalnym stylem jest pan Michał Bachulski. Znajoma wynajęła go i dodatkowo zrobiła sobie plener w górach - wyszło to wspaniale. Zresztą jego zdjęcia możecie sobie obejrzeć, klikając link powyżej. I dojeżdża w każde miejsce Polski, więc to akurat nie jest przeszkoda.
napisał/a: BassiaK 2013-08-31 14:53
Jak nie znasz żadnego fotografa ślubnego z Rybnika, to wejdź sobie na http://www.fotograf-wesele.pl/index.php?module=search&woj_id=12&s_miasto=Rybnik&s_data= i sprawdź bazę fotografów dostępnych na stronie. Na pewno kogoś odpowiedniego znajdziesz, bo tam wpisuje się większość fotografów z całej Polski.
Powodzenia!