Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Dworek Galosa - opinie

napisał/a: joanna.w92 2012-05-25 15:42
Chciałabym się dowiedzieć coś na temat tego obiektu "Dworek Galosa" w Stroniu Śląskim ( www.dworekgalosa.pl ). Na zdjęciach wygląda wszystko ładnie pięknie, a jak jest w rzeczywistości? Jakie mają cenę i czy warto tam zrobić wesele? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
napisał/a: Amelka284 2012-06-29 09:24
Warto, warto - bardzo przyjemnie - akurat moja siostra robiłam tam wesele ze 2 lata temu i było kapitalnie. Miła obsługa, ekstra ustawienie stołów, bardzo ładne dekoracje, tak estetycznie, elegancko i przyjemnie.
JAk masz szukać w Stroniu to właśnie tam!
napisał/a: Anka747 2019-04-02 19:26
Polecam gorąco. Jedzenie pyszne, obsługa również bardzo sympatyczna. Zdjęcia są jak najbardziej odzwierciedleniem rzeczywistości.
napisał/a: Steamkonto901214@wp.pl 2019-08-29 17:52
Tak również plecam super!!
napisał/a: esmeralda788q 2019-09-30 09:13
Warto tu przyjechać, organizować wesela. Miejsce Świetne!