Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Jaki prezent kupić na ślub?

napisał/a: pialle 2017-10-02 13:18
Cześć dziewczyny,
Za miesiąc idę na ślub i nie wiem co oprócz pieniędzy jeszcze kupić parze młodej, żeby tak nie przychodzić z pustymi rękami? Co się teraz kupuje?
napisał/a: krystynka1977 2017-10-19 13:53
najlepszym prezentem dla młodej pary będą pieniądze i niech sobie za to kupią co chcą. Kiedys też tak miałam że starałam się kupić prezent zamiast po prostu dac kopertę i to był błąd bo raz, ciężko znaleźć coś przydatnego i żeby się spodobało a dwa, młodzi liczą na pieniądze. Jak nie chcesz dawać samej koperty to kup bukiet, a może na zaproszeniu masz napisane co chcą nowożeńcy zamiast kwiatów?
napisał/a: blada 2018-01-15 22:13
Ostatnio miałam podobny problem i wiele inspiracji znalazłam na jednej ze stron. Ja osobiście podarowałam album na zdjęcie z grawerem.
Manga77
napisał/a: Manga77 2018-01-29 17:36
Też uważam, że najlepszym prezentem będą pieniądze. Na pewno nikt się z tego powodu nie obrazi :)
napisał/a: rogi 2018-03-28 18:42
chyba w dzisiejszych czasach najlepsza jest kasa
napisał/a: tatiana88 2018-07-23 19:20
Ale tutaj autorka napisała, że oprócz pieniędzy chce dać prezent a nie, że przyjść z samym prezentem. Ja tez jestem za dawaniem pieniędzy w kopercie. wiadomo, daje się tyle ile można. Generalnie jest taka zasada, że powinno się dać od osoby za tzw talerzyk czyli te 200 zl od osoby powinno się dać. Czyli jak np szłam z mężem do mojej przyjaciółki na wesele to daliśmy 400 zł d koperty plus wino zamiast kwiatów - takie było życzenie młodej pary. Ja jeszcze przed weselem też dałam jej w prezencie taką krajalnice - Jolko się nazywa. Bo wiem, ze dużo przyrzadza sałatek warzywnych. Byla przeszczęśliwa ;)