Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Gdzie kupię ładną biżuterię ślubną?

napisał/a: x776xmart 2019-04-26 10:08
Gdzie najlepiej kupić nie drogą biżuterię ślubną w internecie ?
napisał/a: miki789 2019-06-03 11:08
Do sukni ślubnej kupiłam ładny komplecik na Anka Biżuteria tam na pewno coś znajdziesz dla siebie
Lena Cuzo
napisał/a: Lena Cuzo 2019-08-21 14:39
A może coś własnoręcznego? jeśli nie sama to zleć komuś - kryształki Swarovskiego na przykład świetnie się sprawdzą. Taka biżuteria na zamówienie będzie na pewno oryginalna, błyszcząca i zachwyci niejednego gościa :) Czyż nie są piękne - dekorynka.pl/swarovski-elements.html ? Klasa i elegancja w jednym :)