Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Sala weselna w Katowicach

bertelen
napisał/a: bertelen 2015-09-18 09:53
Cześć. Szukam obecnie sali weselnej w Katowicach. Nie widziałam tutaj takiego tematu.Może są tutaj dziewczyny ze Śląska i polecą fajna salę na 200 osób na wesele latem przyszłego roku?
napisał/a: inka7 2015-09-21 06:31
bertelen napisal(a):Cześć. Szukam obecnie sali weselnej w Katowicach. Nie widziałam tutaj takiego tematu.Może są tutaj dziewczyny ze Śląska i polecą fajna salę na 200 osób na wesele latem przyszłego roku?


Wesele nie jest małe tak więc wybór sal jest trochę ograniczony. Myślę,ze mogłaś się za to zabrać trochę wcześniej bo niektóre sale są rezerwowane już dwa lata wprzód. Fajny standard jest w hotelu Marysin Dwór. Bawiłam się tam ostatnio na weselu siostry ciotecznej i wszystko było ok. Wystrój , jedzenie oraz klimatyzacja ( w lecie jest to bardzo ważne).

Zresztą możesz sobie zajrzeć jeszcze tutaj:
http://www.saleweselne.com/katowice/ - na stronie masz obecnie wszystkie obiekty weselne w Katowicach.
napisał/a: kiwi123 2015-10-10 12:14
Tutaj http://www.pogoriaresidence.pl/uroczystosci/wesela/ mają sale na 160 osób. Zapewne i tak z tych zaproszonych 200 gości część nie przyjdzie, więc może lepiej skupić się na mniejszej ilości. Poza tym uważam, że warto całą organizację powierzyć osobom, które się na tym znają, a z tego co widzę, to hotel oferuje coś takiego.
napisał/a: saraz 2015-10-26 20:53
Sala weselna pod warszawą jest dobrą opcją. Blisko stolicy a jednak bardziej urocze i spokojniejsze miejsce. Goście dojadą spokojnie i bez problemów. Unikną korków w mieście. Można w hotelu też zostać po weselu i odpoczywać.
napisał/a: tosia93 2016-01-25 13:52
Jeśli szukacie dobrego miejsca w Aglomeracji na wesele, to sprawdźcie salę www.pogoriaresidence.pl. To dobre miejsce w którym można zorganizować wspaniałą imprezę. Na pewno wiele osób będzie tym zainteresowane, więc zostawiam kontakt w treści posta :)
napisał/a: shee 2016-01-28 22:00
ja znam swietne miejsce w Krakowie. Moja siostra robila wesele w hotelu Efekt Express na Opolskiej. Wszystko pieknie przygotowane, elegancko, obsługa też miła
napisał/a: mosik11 2016-02-23 13:50
W Katowicach jest wiele fajnych miejsc - wystarczy się przejść po mieście. Jak nic nie znajdziesz to możesz zajrzeć do miast sąsiednich. Z Katowic rzut beretem do Zabrza, a tam znajduje się fantastyczna Restauracja Atmosfera. Zerknij sobie na ich stronę internetową - http://restauracjaatmosfera.pl/
napisał/a: kasiek90 2016-03-19 22:17
To jak w okolicy Katowic, to ja polecam Dąbrowę Górniczą :) Tam jest fajny hotel: Pogoria Residence - moje ostatnie odkrycie :) Zobacz sama jaką ma ofertę na wesela: http://www.pogoriaresidence.pl/uroczystosci/wesela/ Zdaje się, że koleżanka kiwi123 też już coś na ten temat w ubiegłym rok skrobnęła. Czyli warto:)
napisał/a: koralkowa 2016-05-10 14:41
Jeżeli szukasz sali weselnej to koniecznie zajrzyj tutaj http://www.lokaleweselne.pl/artykuly.html ponieważ jest tam sporo ofert. Do tego znajdziesz tam przydatne porady i artykuły.
napisał/a: aankaaa 2016-07-14 11:40
Katowice mają wysokie ceny. Nie lepiej gdzieś obok zrobić wesele?
Przecież dookoła tyle fajnych lokali.
Warto to rozważyć.
napisał/a: dorotka801 2016-07-14 11:45
Też mi się tak wydaje. W ten sposób można sporo zaoszczędzić. Poza tym wybór jest większy. Nie chodzi przecież o to, aby zrobić wesele w najdroższym lokalu w Katowicach, ale żeby ludzie dobrze się bawili.
napisał/a: kiwi123 2016-07-14 11:54
Właśnie dlatego mi się wydaje, że dobrym rozwiązaniem będzie sala weselna w Dąbrowie Górniczej. Dzięki temu można mieć imprezę w pięknym miejscu i niewiele za to zapłacić. Koniecznie sprawdźcie sobie tę ofertę http://www.pogoriaresidence.pl/uroczystosci/wesela/ . Propozycja jest naprawdę ciekawa.