video film

napisał/a: ~zawiedzeni 2011-06-13 14:30
Zdecydowanie nie polecam usług pana Waldemara Postuszko z Radomia - Studio Video Film. Jakość nagrania koszmarna,jak z lat 90 - tych,i choć moja siostra brała ślub w tych latach to ma o niebo lepiej zgrana całą taśmę, niż my. Cała czołówka zrobiona została niedbale,nie estetycznie,że nie chciało się tego oglądać.
Pan WP przysłał do nas na ślub i wesele starego mężczyznę,który nie miał zielonego pojęcia o tym co robi, np. przysięgę nagrał za pleców moich i księży także widać tylko mojego męża,gości siedzących w nawach kościoła nagrał spod ołtarza na zoomie! poza tym pan bez żadnej inicjatywy,nawet nie wiedział będąc pod kościołem gdzie się mieści dom weselny i pytał o to bliskich pod kościołem. Cała czołówka zrobiona została niedbale,nie estetycznie,że nie chciało się tego oglądać,wszystko to oczywiście reklamowałam. Najgorsza jednak jest jakość nagrania,jak z lat 90 - tych,i choć moja siostra brała ślub w tych latach, to ma o niebo lepiej zgrana całą taśmę, niż my.
Niestety większość tych radomskich fachowców to zwykli oszuści i naciągacze,są dobrzy tyko w obiecywankach,zachwalaniu swoich usług i wyciąganiu kasy.
anita2
napisał/a: anita2 2011-07-19 11:16
no dobra, ale jest strona internetowa tego pana czy tej tam firmy, to co Wy oczu nie macie? mozna tam obejrzec sobie jego zdjęcia i jego filmy. sami jestescie sobie winni jak mysleliscie ze specjalnie dla was oni cos innego nagrają. jednak jakies tam pary sie zdecydowaly bo maja na stronie sporo zdjec. zalezy co kto lubi.
misia-a-misia-b
napisał/a: misia-a-misia-b 2011-08-03 19:33
popieram, ale popieram tez jak ktos jest niezadowolony z jakiejs uslugi informowanie i przestrzeganie przed tym uslugodawca innych! bardzo dobrze, niech sie staraja a nie wyciagaja gruba kase i odwalaja totalny kicz!
napisał/a: ~Dziumdzia 2011-08-14 15:19
Popieram, w stu procentach popieram! Znaczy nie znam akurat tych videofilmowcow, ale jesli chodzi o zasade!