Bardzo silny ból głowy od 2 dni

napisał/a: vort2 2010-08-28 09:15
Witam. Od dwóch dni bardzo boli mnie głowa - z tyłu po prawej i lewej stronie i z przodu (zatoki przynosowe). Brałem już paracetamol, pyralgine jednak nic nie pomogło. Moja matka jest st. tech. analityki medycznej więc postanowiła mi zmierzyć ciśnienie no i wyszło 116/68 a u mnie to bardzo nisko więc wypiłem 2 kawy i po jakimś czasie przeszło. Dzisiaj rano wstaje znowu to samo już nie wiem co mam robić ;/ Byłem nałogowym palaczem i postanowiłem rzucić dzięki tabletkom "TABEX" a na ulotce pisze że mogą wystąpić bóle głowy, nudności, bóle stawów itd więc 2 dni temu kiedy to wszystko się zaczynało przestałem brać tabletki. Do lekarza iść nie mogą bo NFZ zablokował mi kartę zdrowia ponieważ skończyłem średnią szkołę w kwietniu br. Proszę o pomoc.
napisał/a: terka33 2010-08-28 15:25
Wydaje mi sie nie ma powodu przejmowac się i wygląda na to ze przez rzucenie palenia ale brawo że rzuciłeś to świnstwo..obyś znow nie wrócił do nałogu..
Głowa może bolec przy zmianie pogody spadajacym ciśnieniu..ja mam niskie ciśnienie i też wspomagam się kawą..
Radzilabym przeczekać i zwieksz aktywnosć fizyczną duzo spacerów ..zdrowe odżywianie dużo warzyw i owoców..ale odezwij się jeszcze jak sie czujesz..
Pozdrawiam:)