Białaczka?

napisał/a: drogbaV 2010-08-09 22:05
Witam. Nazywam się Grzesiek i mam 14 lat. Od zawsze byłem normalnym dzieckiem, nie miałem zwykle problemów chorobowych. Ostatnio zauważyłem, że jest coś ze mną nie tak. Jestem jakiś taki osłabiony, więcej śpie niz zwykle. Kaszel mi dolega już 2 miesiące, przy czym drugi miesiąc jest słabszy. Mam jakąś wysypkę, wydaje mi się że są to wybroczyny, postaram się zamieścic w najblizszym czasie zdjęcia tego czegoś. Mogę to tylko opisać, że są to krostki, czy coś takiego koloru czerwonego, a niektóre białego. Znajdują się przede wszystkim na górnej warstwie klatki piersiowej oraz do połowy rąk, a takze na twarzy. Do tego mam nudności a także jestem blady. Boję się i czuje ze to moze być białaczka ;( Ja nie chce umierać! Proszę o pomoc. ;(
napisał/a: piotrosiama 2010-08-09 22:11
Witam Grzesiu !
Żadna tam białaczka po prostu zasiliłeś szeregi młodzieży z trądzikiem. Tu na forum znajdziesz bardzo wiele porad co należy stosować w codziennej higienie. Myślę też że przy okazji należałoby odwiedzić dermatologa.
Pozdrawiam
napisał/a: drogbaV 2010-08-09 22:20
Wg mnie to nie jest trądzik, bo to nie przypomina raczej trądziku. Ale szanuję twoją odpowiedź, i serdecznie za nią dziękuję. Jutro postaram się wrzucić zdjęcia tego ,, trądziku ". A co do reszty objaw jakie masz zdanie? Niedługo wybieram się na badanie krwi, wtedy będzie wszystko jasne. Lecz boję się bardzo, szczególnie przez te objawy. pozdrawiam

P.S Jak wygniatam to coś, no to krew z tego wylatuje. Pozdrawiam
napisał/a: piotrosiama 2010-08-09 22:43
Ależ nie wygniataj tych wyprysków bo powodujesz ich rozlewanie się. Jesteś w okresie dojrzewania stąd ta moja sugestia trądzikowa ale może masz i alergię. Nie martw się to na pewno nie jest białaczka. A podstawowe badania zawsze warto zrobić.
Pozdrawiam
napisał/a: drogbaV 2010-08-10 22:54
Ok, być może jest to trądzik, ale niepokoją mnie inne objawy typu że straciłem smak do jedzenia i jestem jakiś ospały. Dobiło mnie jeszcze to, że przeczytałem o umieraniu w chorobie nowotorowej, że się jest słabym itd. Proszę o pomoc. pozdrawiam
napisał/a: piotrosiama 2010-08-10 23:01
Cześć Grzesiu !
Widzę że bardzo przejąłeś się tymi wypryskami. Jest to dla Ciebie nowość ale niepotrzebnie się martwisz. Jeszcze raz podkreślam to nie jest białaczka. Zaintrygował mnie ten Twój kaszel - piszesz że trwa ok 2 m-cy więc może coś Cię uczula ? Czy stosujesz jakiś specyfik na kaszel ? Papierosów chyba nie palisz ?
napisał/a: Agusia1982 2010-08-10 23:22
Kolego zrób najzwyklejsze badanie krwi(morfologie)lekarz da Ci skierowanie bez problemu jak nie podejź i zrób bez skierowanie(ok 5 zł w Krakowie)nie wiem z jakiego miasta jesteś.
Będziesz miał po nerwach i po problemie.
Przestań się zadręczać bo tylko się nakręcasz a co za tym idzie pojawiają się nowe obajwy.
Mózg człowieka jest chłonny jak gabka i cokolwiek do niego wsadzisz będzie kiełkowalo a ponieważ Twoj mózg i ciało są jednością Twoje myśli wpływają na cialo.
Zrób badania !
napisał/a: piotrosiama 2010-08-10 23:44
Agusia - czemu mam podejrzenie że to drugi adamek ? Kojarzysz ?
napisał/a: Agusia1982 2010-08-11 15:24
Takich tutaj masa...nie rozumiem czemu młodzi ludzie na siłe wynajdują sobie choroby..jeszcze takie
napisał/a: IIzka 2010-08-11 15:52
Poza podstawowymi badaniami proponuję jeszcze zrobić kał na lamblie i pasożyty (np. przy glistnicy często występuje kaszel, pasożyty mogą odpowiadać też za osłabienie, powodować alergie, bóle brzucha, głowy, nudności i dawać jeszcze wiele innych objawów...) I nie wmawiaj sobie żadnej białaczki. Zobaczysz wszystko będzie dobrze :) Pozdrawiam.
napisał/a: Archer 2010-08-11 18:27
napisal(a):Takich tutaj masa...nie rozumiem czemu młodzi ludzie na siłe wynajdują sobie choroby..jeszcze takie]


Z nudów zapewne. Gdy pojawią się rożne życiowe problemy szybko zapomną o wmawianiu sobie chorób. Wejda na forum poczytają i już wyobraznia rusza a potem każdy kaszel, ból gardła, ból głowy, gorączka to już białaczka, nowotwór mózgu itp
napisał/a: aja1 2010-08-14 23:56
nie ma się co śmiać to poważne choroby i całkiem realne wiem coś o tym