Blizna po usuniętych pieprzykach rośnie i swędzi

napisał/a: bukabuka1 2010-10-27 21:54
Witam, w maju tego roku usunęłam sobie 2 pieprzyki na ramieniu, gdyż skóra wokół nich zaczęła się zmieniać. Wygoiły się, jest blizna w kształcie wrzeciona (rozeszły się szwy). Jakoś miesiąc temu okolice tej blizny zaczęły mnie strasznie swędzieć, a blizna jakby wybrzusza się przy jednym brzegu. Miałam badanie histopatologiczne tego wycinka, lecz nie miałam możliwości odebrania wyników, a nikt ze szpitala nie zadzwonił, więc mniemam, iż nic złego nie wykryli. I tu pytanie: czy obecny stan tej blizny powinien mnie zaniepokoić? A może to normalne po takich zabiegach? Z góry dzięki za odpowiedzi.
napisał/a: piotrosiama 2010-10-27 22:06
Witam - przede wszystkim odebrałabym ten wynik. Nic Cię nie usprawiedliwia.
napisał/a: Marcelina24 2010-10-27 22:36
bukabuka napisal(a):Witam, w maju tego roku usunęłam sobie 2 pieprzyki na ramieniu, gdyż skóra wokół nich zaczęła się zmieniać. Wygoiły się, jest blizna w kształcie wrzeciona (rozeszły się szwy). Jakoś miesiąc temu okolice tej blizny zaczęły mnie strasznie swędzieć, a blizna jakby wybrzusza się przy jednym brzegu. Miałam badanie histopatologiczne tego wycinka, lecz nie miałam możliwości odebrania wyników, a nikt ze szpitala nie zadzwonił, więc mniemam, iż nic złego nie wykryli. I tu pytanie: czy obecny stan tej blizny powinien mnie zaniepokoić? A może to normalne po takich zabiegach? Z góry dzięki za odpowiedzi.[/quot

Mnie stan blizny by zaniepokoił. Jeśli czegos nie dopilnujesz sama, nikt tego za Ciebie nie zrobi, zwłaszcza szpital, gdzie każdy jest zalatany.