ból głowy

napisał/a: dżon 2010-08-22 14:18
Mam taki problem otóż od jakiegoś tygodnia boli mnie głowa chociaż nie jest to taki zwykły ból, ten ból nazywany jest chyba napięciowym bólem głowy, szczególnie czuć go po zaczęsieniu głową a umiejscowiony jest w
lewej części głowy mniej więcej nad uchem i czasami przy oku, czasami tez lekko boli po prawej stronie.
Kiedy mnie nie boli to mam takie uczucie jak bym miał cegłe w głowie.Leki przeciw bólowe działają niszcząc ból ale sam stan zapalny zostaje. Kiedyś też miałem takie bóle głowy ale trwało to krótko i przechodziło często miałem też taki ból od ciśnienia. Oczy mam zmęczone i mam delikatne morczki, bardzo jestem zmęczony,nawet jak wstanę to już spie, kiedy wychodzę na świeże powietrze nie mogę wpatrywać się w niebo gdyż oczy same się zamykają i lekko łzawią, oczy także źle reagują na słońce, do tego jeszcze jestem chory na nerwice natręctw i gdy o myślę o tym wszystkim o pobycie w szpitalu i o wszystkim nie będę tego opisywał bo to inna sprawa to tak nie jestem na 100 % pewny ale być morze ból jest większy i czuje większe zmęczenie. Kiedy macam palcami w okolicach skroni mam lekko wysunięte żyły. Dodam także, że długo czasu spędzam przed komputerem nieraz potrawie siedzieć cały dzień i to z 12 h oczywiście z przerwami. Proszę o poradę.
napisał/a: piotrosiama 2010-08-22 14:42
Witam !
Ten ból głowy, mroczki przed oczyma i ogólne zmęczenie to najpewniej efekt długotrwałego wysiadywania przy komputerze. Czy tego wymaga Twoja praca zawodowa czy robisz to z innych powodów ? Jeśli nie obowiązki służbowe to ogranicz do minimum przesiadywanie przed kompem bo za chwilę będzie problem np z kręgosłupem.
Pozdrawiam
napisał/a: dżon 2010-08-22 15:20
znaczy się nie siedzę całymi dniami bo jadę zawsze gdzieś ale jak przyjeżdżam to siedzę do północy w każdym razie siedziałem teraz zaprzestałem.
napisał/a: piotrosiama 2010-08-22 15:27
To więcej przebywaj na świeżym powietrzu i wszystko bedzie ok. Nie doszukuj się choroby.
napisał/a: dżon 2010-08-22 15:37
wolę się upewnić.
napisał/a: piotrosiama 2010-08-22 15:41
Rozumiem - ale nie ma żadnej choroby. Tak jak wyżej pisałam ogranicz to siedzenie przed komputerem a jeśli już to rób częste przerwy i ruch na powietrzu. Inaczej dojdzie problem z oczami i kręgosłupem.
Pozdrawiam.
napisał/a: dżon 2010-08-22 15:43
a jakim lekiem leczyć głowę.
napisał/a: piotrosiama 2010-08-22 15:52
Czy chodzi Ci o to jaką tabletkę wziąć przy bólu głowy ? Są różne, ja np stosuję pyralginę. A tak na marginesie to nie jestem zwolenniczką prochów - niekiedy pomaga zimny okład na czoło.