Ból jądra po przepuklinie pachwinowej

napisał/a: ross1 2010-10-12 10:15
Dokładnie 6 miesięcy temu miałem zrobioną operacje przepukliny pachwinowej z plastyką jądra (operacja z siatka). Problem pierwszy pojawił sie podczas operacji okazalo sie ze przepuklina była wrodzona a nie nabyta jak wczesniej podejrzewał lekarz (dodam ze mam juz prawie 30 lat a pierwszy raz zobaczylem zgrubienie ok 3 lat temu). Wiec podobno moje rozciecie jest duże.

Po ok miesiącu od operacji pojawił sie wodniak jądra. Jądro po stronie operacji troche mnie bololo. Urolog za pomocą strzykawki ściągnął płyn. Ok 3 miesiące temu byłem na kontroli u urologa i powiedział że troche płynu się zebrało ale nie jest to nic groźnego. Natomiast jądro dalej mnie bolalo, a urolog powiedział że to prawdopodobnie dlatego że je dotykam żeby sprawdzic czy wszytko w porządku.

Teraz jestem 6 miesięcy po operacji przepukliny. Wodniaka raczej nie mam bo jądro nie jest juz napuchniete. Natomiast czasem czuje na nie duzy ucisk. Przeszkadza mi też jesli nie mam założonych obcisłych majtek. Najbardziej boli mnie przy skakaniu i bieganiu. Co to może być?