Ból lewej nerki

napisał/a: salamandra90 2010-11-04 19:59
Jakiś miesiąc temu zaczęłam odczówać ból lewej nerki, poszłam z tym do lekarza rodzinnego, który skierował mnie na badania moczu i usg.Wróciłam do rodzinnego, Badania nic nie wykryły,a nerka boli nadal, wiec pani doktor przepisała mi tabletki FURAGINUM, które niestety nie pomogły. Nerka boli mnie nadal, nie jest to jednostajny ból, boli wtedy gdy robie jakieś "skomplikowane" ruchy, np. szybko wstanę z krzesła, gdy chcę się podnieść z łóżka, a nawet czasem boli gdy ciężar ciała opieram na lewej nodze.
napisał/a: Peter 2010-11-05 12:14
Coś mi się wydaje, że diagnoza wymaga weryfikacji. Jeśli badania nic nie wykryły, to po co ta furagina? Oczywiście, to pytanie winno się zadać p. doktor. Objawy zdecydowanie bardziej "pasują mi" do problemów z kręgosłupem i tutaj konieczna diagnostyka. Ile pani ma lat?
Zapytam jeszcze, czy ból promieniuje w kierunku lewego pośladka i dalej do nogi?
napisał/a: salamandra90 2010-11-05 22:02
Dziekuje za odpowiedź. mysle, ze ta furagina zostala przepisana z tego wzgledu iz po wynikach nadal skarzylam sie na ból. Mam 20lat. Bol jest różny,jednego dnia promieniuje do pośladka,a drugiego rozchodzi sie tylko w obrębie dolnej lewej strony plecow.
napisał/a: Peter 2010-11-17 11:13
Tak jak napisałem wcześniej, problem może mieć związek z kręgosłupem. Konieczna diagnostyka w tym kierunku.
Czy po tej furaginie dalej się ból utrzymuje?