ból lewej strony ciała i przymrużone oko

napisał/a: peppies 2010-10-26 11:50
Witam serdecznie,

Mam taki problem ponieważ odczuwam niemalże codziennie ból całej lewej strony ciała od czubka głowy aż po stopę, nie pomagają niestety żadne leki przeciwbólowe. Ponadto od dłuższego czasu mam nieustannie przymrużone oko(bez wzgledu na to czy boli lewa strona ciała czy nie) .

Jeżeli ktoś z Was jest w stanie mi coś poradzić bedę bardzo wdzięczna.


Pozdrawiam.
napisał/a: peppies 2010-11-16 20:21
Ponieważ nikt z Was nie odpisuje, postanowiłam sama odpowiedzieć na to pytanie, dla tych którzy mają taki sam problem.


Na marginesie chciałabym zaznaczyć, iż ten ból jest promieniujący ponieważ bolą tylko niektóre punkty lecz one "rozchodzą" się po całej lewej stronie.

Po wizycie u lekarza rodzinnego (ponieważ tam musiałam sie udać aby otrzymać skierowanie do neurologa), dowiedziałam sie że: "musimy sprawdzić czy nie jest to zapalenie nerwów".
Dostałam : lek przeciwzapalny, przecibólowy, kompleks witamin.

Lekarz powiedział, że te same leki przepisałby mi neurolog na pierwszej wizycie dlatego od razu sprawdzimy czy to zadziała, jesli nie mam zgłosić się do niego po skierowanie.

Niestety lekarstwa pomimo tego że brałam je 2 tygodnie nie przyniosły rezultatów. W najblizszym czasie konieczna jest wizyta u neurologa.Pozdrawiam.
napisał/a: stratus1 2010-11-17 15:18
Dokladnie jak napisalas wyglada to na jakies porazenie nerwow obwodowych(polineuropatia). Przyczyn jest wiele od metabolicznych(cukrzyca) po borelioze lub kolagenozy.