Ból stopy.

napisał/a: Lu7yn 2010-09-02 14:31
Witam. Miną tydzień jak spadłem z około 4 metrów na płytki ceramiczne uderzając piętą. Dzień po upadku stopa spuchła a podbicie stopy zsiniało, po dwóch dniach opuchlizna zrzedła a zasinienie wśród stopią zostało. Zrobiłem Rtg stopy w LuxMedzie prywatnie bo nie jestem ubezpieczony, prześwietlenie wykazało nie naruszenie struktury kostnej. Problem polega na tym że nie mogę stanąć na ta stopę, gdy próbuje stanąć pojawia się ból śródstopia i pięty. Już tydzień żyje skacząc na lewej nodze, proszę o jakaś poradę.
napisał/a: 723 2010-09-02 15:46
Jakos nie wierze, ze po spadnieciu z tak duzej wysokosci, na twarda nawierzchnie, prosto na piete nie ma zadnego naruszenia struktury kostnej. Skoro bol nie ustepuje juz tydzien to chyba powinienes wybrac sie z tym zdjeciem do lekarza, lub ewentualnie zrobic nowe jezeli bedzie taka potrzeba. A co do skakania na lewej nodze to tez radze pozyczyc/zakupic kule lokciowe, na pewno ulatwia poruszanie sie z bolaca stopa. Ja osobiscie mialem skrecona kostke i po zdjeciu szyny stopa dalej mi puchla i dopiero na nastepnym przeswietleniu wykazalo, ze mam zlamana kosc srodstopia. Dlatego warto zrobic przeswietlenie jeszcze raz, tym bardziej jak boli. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia.
napisał/a: Lu7yn 2010-09-02 19:06
Jak spadłem to dokładnie nie wiem, tylko poczułem ogromny ból pięty . Stopa nie jest spuchnięta a zsiniała w śródstopiu.
napisał/a: L.K 2010-09-02 21:04
Zsinienie to też jeden z objawów złamania. Czy Twoje zdjęcie widział ortopeda czy tylko radiolog?
napisał/a: Lu7yn 2010-09-02 23:04
Zdjęcie było robione z opisem, oglądał go Dr n.med. Piotr Jankowski, specjalista radiologi i diagnostyki obrazowej.