bóle głowy,kark.

napisał/a: APSIK1 2010-11-08 23:20
witam,mam26 jestem kobieta.
od jakiegos czsu kilku dni mam straszne bóle głowy,po bokach czoła.i czuje jak ból idzie od karku z tyłu wysoko na wysokości uszu.
czy to na tle nerwowym?
napisał/a: placio93 2010-11-11 15:29
Może dla tego że się nie wysypiasz?
jeśli mnie bolała by głowa wziął bym coś z niesteroidowych leków przeciwzapalnych (np.:APAP czy aspiryna) i poszedł spać a nie pytał o przyczynę o 12-tej w nocy.
jeśli nie masz sztywnego karku (możesz dotknąć brodą klatki piersiowej), i nie ugryzł cię kleszcz to raczej nie masz się czym martwić.
weź jakieś proszki, ciepłe mleko, i dobranoc, spania nie przedawkujesz ;]
jeśli ból głowy sam nie przejdzie trzeba będzie iść do lekarza, przyczyn bólu głowy może być wiele, jednak myślę, że to samoistny ból napięciowy.
Pozdrawiam: Placio93
napisał/a: APSIK1 2010-11-17 13:57
witam,
wysypiam sie.jezeli chodzi o to czasem za długoi spie i wtedy jest gorzej.
np.dzis.5 dni po pracy.pracuje od piatku do wtorku.ogólnie ie 8h to chyba nie mało.wczoraj strasznie sie czułam ból głowy karku,wczoraj nawet jak by górna szczeka mnie bolałapo lewej stronie,ale to nie był ból zeba to takoie pulsowanie.ból wszedl na policzek i oko.i goravczka 37,5 ta gorczka jeswt codziennie zawsze ok 37,5 .i utrzymujesie od dobrych kiku miesiecy.
byłam juz utylulekarz tyle pieniedzy wydałam.
byłam u lekarza rodzinego, laryngologa,gastrloga.w polsce i w holanndii.
nie moge normalnie funkcjonowac.wczoraj byłam kupic dziecia prezenty na swieta,bo do południa dobrze sie czułam .ale zaczeło sie w sklepie ból głowy taki ze ledwo cos kupiłam.
gdy mnie dopada robie sie blada jak sciana ,since pod oczmi.wygładam jak narkomanka.ludzie sie na mnie patrza.
naprawde nie zycze nikomu.
dni w których sie dobrze czuje sa dlamnie wyjatkowymi niami.