Brak apetytu

napisał/a: aniakoper1 2010-09-14 11:52
Mój syn ma 14 miesięcy i około 10 kg wagi. Mam ogromny problem z jedzeniem. W zasadzie od samego początku był i jest z tym problem. Je nie chętnie, wręcz podstępem udaje nam się dać mu jeść. Wcześniej lubił owoce i zupy, nie lubił mleka, kaszek. Obecnie problem jest ze wszystkim. Był moment, że po przebytej chorobie trwało to około tygodnia jadł wszystko ze smakiem i chętnie, lecz po tym czasie znów wszystko wróciło do normy. Morfologię ma ok, ponieważ ma dietę zbilansowaną i je praktycznie wszystko, lecz w odpowiedniej konsystencji.
Mam zapytanie - Czy istnieje jakiś dobry sposób na zwiększenie apetytu. Może Państwo coś polecicie, ponieważ jak dotąd to karmienie przebiega w męczarniach.
napisał/a: ilonka21 2010-09-17 10:45
Witaj
Ja nie odpowiem Ci na Twoje pytanie, ale mam bardzo podobny problem u mojego 9,5miesięcznego synka.
Jedzenie dla niego i dla nas to istna katorga, chyba że jest na prawdę bardzo bardzo głodny a w innym wypadku jest bardzo nie chętny,musimy go zabawiać przy jedzeniu i wtedy udaje mu się coś zjeść jestem tym naprawdę strasznie zmęczona, a w dodatku nie chce pić nic innego tylko mleko z butli ale ostatnio to i tego mleka bardzo mało pije ehhh z tymi dzieciaczkami, więc jak widzisz nie jesteś sama z takim problemem:) pozdrawiam