ciąża a wzjg

napisał/a: natigr 2010-10-14 11:50
Hej :)

Zdecydowałam się do Was napisać ponieważ nie mam zielonego pojecia co myśleć i co robić czy wogóle się decydować na maleństwo. Zaczne od tego że choruje na wrzodziejące zapalenie jelita grubego biore leki ASAMAX 500 i raz jest chorboa w fazie remisji raz jest w fazie zaostrzenia. Dużo czytałam na temat ciąży i tej choroby i mam mętlik w głowie. Opinie są różne chociaż nie ukrywam że więcej jets tych przygnębiających. Jeśli coś wiecie na ten temat. Same cierpicie na tą chorobą a jesteście w ciąży bądź byłyście to piszcie chciałabym wiedzieć jak najwiecej.

Pozdrawiam
napisał/a: motylek.2 2010-10-14 22:04
Lekarz prowadzacy cie i leczacy twoja chorobe moze stwierdzic co bedzie dla ciebie dobre, ciezko jest cs doradzic nie wiedzac co przechodzisz. Wiec tutaj bym zapytała lekarza co o tym sadzi.
napisał/a: sasetka0805 2010-10-27 11:44
Ja też mam wzjg. Jestem w 5 tc. Jak się dowiedziałam od razu zadzwoniłam do mojego lekarza, bo cały czas brałam metypred 2 tabletki dziennie. Kazał zejść na jedną, ale nie rezygnować z leczenia. No i się zaostrzyło... Nie wiem co mam z tym zrobić. Martwię się o maleństwo.
napisał/a: ellena 2010-10-27 14:41
nie znam się na tej chorobie, ale przecież nawet kobiety chorujące na raka zachodzą w ciążę i rodzą zdrowe śliczne dzieci, w zeszłym tygodniu było nawet o tym w programie u Lisa, więc chyba dla was dziewczyny jest szansa na urodzenie zdrowego dzieciątka, musicie tylko znaleźć dobrego lekarza