Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Cukrzyca a stan przedcukrzycowy

napisał/a: wanda102 2019-02-19 09:57
Witam, powiem krotko, ze od kilku lat leczę niedoczynność tarczycy i hashi, procz leku Euthyrox-50, przyjmuje dodatkowo różne suplementy no i oczywiście dieta. Nie mam nadwagi, ćwicze ,biegam, w ciągu dnia taz jestem w ruchu. Rutynowe badania robie 2 razy w roku wraz z cukrem, cholesterol ok, i co sie okazalo ,że cukier mam ponad normę-170!!, nadmienię że 2 tyg wczesniej przeszlam grypę, bralam antybiotyk. Wdrożylam dietę z niskim IG , kupilam glukometr, zapiasalam sie do diabetologa. Okazalo się ,ze to nie cukier, a zmniejszone poklady insuliny, ale jeszcze jest produkowana. Lekarz zaproponowal 1 raz dziennie najmniejszą dawke insuliny by odciążyc trzuske,a moze sie zdazyc, ze za pól roku nie bede jej potrzebowac.Nie wiem co robic, obecnie cukier z rana 95-108, a po posiłkach nie przekracza 140, czekam na wizyte endo może to jednak tarczycy wina??
napisał/a: jolkanowak3 2019-02-21 09:13
Jeżeli masz szansę jeszcze wyjść ze stanu przedcukrzycowego, pilnuj koniecznie diety!
napisał/a: Stefan46 2019-08-01 10:36
Dieta jest najważniejsza...