Niejednorodne ognisko widoczne w rezonansie

napisał/a: photonik 2018-10-29 14:58
Witam,
w badaniu rezonansu magnetycznego napisali : "Do przodu od aorty , widocznie niejednorodne ognisko 33x23x17 mm , ulegjace silnemu obwodowemu wzmocnieniu , z widoczna umiarkowana restrykacja dyfuzji. W centrum cechy martwicy rozpływowej. Obraz nie przylega do zadnej struktury jelitowej. Obraz struktur jelitowych bez widocznych zmian " , reszta narządów też.

wie ktoś co to może być, lekarze chcą wyciąć, ale ja się boję, można to jakoś inaczej leczyć?
napisał/a: romanowska2 2018-11-05 18:15
Możesz nawet bez wyniku pójść do jednego z gabinetów Futura Medica – jeśli wierzysz w moc medycyny naturalnej, w połączeniu z najnowsza technologia i wysokiej klasy aparatura diagnostyczną. U nich wykonają szereg badań z których wynikać będzie jednoznacznie co Ci dolega i co więcej – dobiorą metodę leczenia – oparta na detoksykacji i odpowiedniej diecie dostosowanej do Ciebie. Ma to ogromne znaczenie, zaufaj ich doświadczeniu i wiedzy, bo niejednemu pomogli bezinwazyjnie niemalże.
napisał/a: photonik 2018-11-06 12:25
dziękuję za podpowiedź, spróbuję tam pojechać, choć to bardzo daleko, mieszkam na pomorzu. nie wiesz czy tutaj jest podobna klinika z takim sprzętem ?
napisał/a: agus1234 2018-11-08 19:56
O jakich konkretnie mówisz badaniach romanowska2? Czytałam o nowoczesnej diagnostyce przyczynowej organizmu, bardzo dokładnej, według metody dr R.Volla i H. Schimmela – pozwalają one we wczesnym stadium wykrywać wszelkie przed patologiczne zmiany, tj gdy nie ma symptomów zmian (np. przy boreliozie)
napisał/a: romanowska2 2018-11-11 19:37
Głównie mówię o testach WRT i SGD. Te metody pozwalają określić w pierwszym teście impedancje prądu stałego w obwodzie między skórą a organami. Czyli pozwala odkryć zmiany przed patologiczne, jeszcze nie dające objawów, we wczesnym rozwoju choroby. Od razu szanse na wyleczenie są wyższe. SGD z kolei opiera się na pomiarach parametrów elektrycznych aktywnych stref skóry, więc ocena stanu zdrowia, skuteczność przyjmowanych preparatów czy formę leczenia łatwo zweryfikować.
napisał/a: photonik 2019-02-05 19:25
Guz neuroendokrynny - mówi się pseudo rak ( nie jest tak groźny jak inne ) - często mylony z innymi nowotworami. Pierwsze kroki z zapytaniem lub diagnozą kierujcie do: Oddział Endokrynologii i Nowotworów Neuroendokrynnych w Katowicach, można do nich również napisać, prowadzą oni tzw. TeleNen czyli telekonferencje z lekarzem z Twojej okolicy, więc warto się z nimi kontaktować, nawet jeśli nie stać Ciebie na podróż. Profesor dr. Hab. n. med. Beata Kos-Kudła oraz jej cały zespół to najwyższa światowa klasa w tej dziedzinie !!!

P.S. Dużo spokoju, energii i zdrowia życzę wszystkim to czytającym, Pan Bóg sprawił że, nie było to coś gorszego jak mówili na początku lekarze, myślcie co chcecie, ale dobro wraca! :)