Czy to alergia?

napisał/a: maciek18b 2010-09-04 19:46
Witam od pewnego czasu , a tak dokładniej od początku roku mam problemy ze zdrowiem. Czeste choroby(temp. do 38C. lekki bol gardła, ilekki bół ucha po prawej stronie, złe samopoczucie), w tym roku byłem już 5 razy na antybiotykach. Laryngolog stwierdził obrzek błon śluzowych i zapalenie prawej zatoki szczekowej, dostałem standardowe leki takie jak cirrus budherin i inhalacje z metronizadolu.Przy kolejnych wizytach laryngolog mówi że juz nic takiego tam nie widzi,A ja dalej choruje, żadnej poprawy. NMajbardziej mi przeszkadza spływająca wydzielina po gardle (chyba z prawej strony). Czy może to byc skutkiem jakiejś alergi(ta spływająca wydzielina i czeste choroby).I czy te czeste choroby to sprawa tej wydzieliny? Bo wydaje misie ze spływająć podrażnaia ona gardło.Dodam że choruje mniej więcej regularnie tak co 2 miesiące Jestem już umówiony na wizyte do alergologa ale dopiero na 28 września
napisał/a: alinka11 2010-09-06 14:28
To mogą być objawy alergii, może na kurz. Radzę poczekać na wizytę u alergologa. Można oczywiście spróbować z lekami antyalergicznymi dostępnymi w aptece bez recepty.
napisał/a: maciek18b 2010-09-06 20:36
Czy taka alergia może spowodować obniżenie odporności i czeste choroby (gorączke). Na kurz? Wątpie mama jest pedantką, raczej na sierść ponieważ w mieszkanku mam psa który sie dużo leni.