dziwne dolegliwości po urazie głowy

napisał/a: sister_mgd108 2010-10-11 19:29
witam,
zaledwie dzień minął od powiedziałabym niezbyt groźnego urazu mojej głowy, ale w związku z ciagłym bólem postanowiłam poradzić się was, forumowiczów, czy moze być to coś poważnego, czy po prostu bagatelizuję.
wczoraj bawiąc się z psem :) wskoczyłam na łózko, pośliznęłam się na kołdrze i walnęłam z impetem w murowaną ścianę lewą stroną głowy. co prawda przez chwilę zwijałam sie z bólu, ale można powiedzieć, że właściwie ból minął za to pozostało okropne uczucie zdrętwiałej spuchniętej głowy, które ani na chwilę nie mija, czuję się jakby ktoś mi ściskał głowę dookoła sznurem, poza tym mam pewne trudności z jedzeniem bo, gdy zaczynam ściskać szczękę pojawia się kłujący ból w górnej części głowy. ogólnie od tego feralnego wczorajszego wypadku czuję się jakaś zamroczona, bolą mnie oczy, policzki, w pracy nie mogłam się skupić.
chciałabym jutro obudzić się jak normalny człowiek :( bez tego uciażliwego uczucia
mam nadzieje, że to samo minie
co wy o tym myślicie ?
pozdrawiam
napisał/a: kasiunia1832 2010-10-14 19:51
możliwe że to zwykłe stłuczenie ale ja bym radziła iść do lekarza bo może też to być wstrząśnienie mózgu. ja też miałam taki przypadek tylko tyle że ja zemdlałam i uderzyłam w ścianę no i niestety 3 dni w szpitalu byłam ze wstrząśnieniem;/