Dziwne krwawienie/okres po zabiegu łyżeczkowania

napisał/a: Pajonck 2010-10-03 23:45
27 sierpnia miałam zabieg łyżeczkowania (poronienie chybione). Tydzień po nim udałam się na kontrole do lekarza, obejrzał mnie i stwierdził, że macica jest czysta i wszystko jest wporządku. Przepisał mi na pół roku tabletki antykoncepcyjne.
Ok. 25 dni po zabiegu o północy dostałam okresu. Tak mi sie zdawało. Rano nie było już po nim śladu. Nie zauważyłam tego odrazu i wziełąm tabletkę ***, napewno już po zaprzestaniu krwawienia. Można więc wykluczyć, że to tabletki skróciły okres.

Nie wiem teraz czy był to okres czy zwykłe krwawienie. Jeżeli nie była to jeszcze miesiączka to rozumiem, ze mam się martwić i zgłosić do lekarza, ale wkońcu nie wiem, to był @ czy nie?
napisał/a: wikam2 2010-10-04 08:55
Kurcze...nie wiem :/ Normalnie skłaniałabym się ku krwawieniu owulacyjnmu ale Twój przyapadek jest trochę inny...Tabletki moim zdaniem nie mogą skrócić okresu nawet jesli aż tak.
Jedyne co przychodzi mi na mysl to zażywanie tabletek ale poki co nie traktowanie ich jako antykoncepcja. Po pierwszym opakowaniu i tak dostaniesz krwawienie z odstawienia. Czyli sztuczny cykl i tak wystapi....Bo przy anty naturalny cykl tak czy owak bedzie wyeliminowany...
Ale wiesz, treściwszych info z pewnością udzieli Ci gin.