Dziwne sny,zawroty głowy, osłabienie

napisał/a: oonlyy 2010-12-16 15:39
Patrzyłam na forum był już temat dotyczący snu, lecz nie jest pewna czy to podobna sprawa. Od miesiąca dzieje się ze mną coś dziwnego. Częste zawroty głowy i dość duże osłabienie to ostatnio prawie codzienność. Dopiero teraz się przestraszyłam gdyż doszły do tego dziwne sny.
Podczas snu nagle zdaje sobie sprawę, że go kontroluje próbuję się z niego wybudzić i nic dopiero po kilku próbach udaje mi się, ale to nie jest jeszcze straszne. Miałam koszmar, więc chciałam się z niego szybko wyrwać i otworzyć oczy lecz nie mogłam, po czym widziałam siebie tak jakby z boku jak śpię okazuje się, że to nadal sen powtarzam do siebie żeby otworzyć szybko oczy lecz nie mogę. Często też podczas drzemki po południowej zdarzają mi się sny w śnie np śniło mi się, że obudziła mnie mama wchodząca do domu porozmawiałam z nią, czuje, ze to sen budzę się, w tym śnie idę do kuchni i znów czuje, że to sen i znów chce się wybudzić lecz nie mogę..Gdy mi się w końcu to udaje czuje ogromy strach. Problemem jest też to, że od paru dni chodzę dosłownie nie do życia, nie mogę się skupić ciągle mi się chce spać jest to bardzo silne uczucie, nie mogę się na niczym innym skupić, a rano to z trudem w ogóle mi przejść trochę gdyż mam uczucie, ze zaraz zemdleje jest mi słabo strasznie. W pewnych momentach siedząc na lekcjach wydaje mi się, że to sen, boje się, że nie będę umiała odróżnić snu od rzeczywistości niedługo, np. jadąc w autobusie odczuwam taką obojętność do tego co się dzieje wokół mnie czy to naprawdę się dzieje czy też nie.
napisał/a: k23 2010-12-16 23:33
:O

genialne doswiadczenia i nawet nie wiesz, ilu ludzi chcialoby cos takiego miec:) na moje oko? doswiadczasz oobe i kiedys czytalem ze miewa tak nawet 25% doroslych ludzi. Sprawdz pw