Dziwne uczucie

napisał/a: freeridemx147 2010-09-16 16:01
Witam
Niedawno pisałem, że sie uderzyłem w głowe wszystko było w miare ok ale od srody jest mi okropnie..
Miewam mdłośći i mam dziwne uczucie utraty kontaktu z rzeczywistośćia tak jakbym był osoba w nie swoim ciele i jakby na wszystko patrzył z innej bajki.
Czasami miewam bóle głowy i uczucie pulsowania krwi w głowie.
Ciśnienie: 145/90 lekarz twierdzi, że jest to troche zbyt za wysokie ciśnienie.
Dodam, że cierpie/cierpiałem na nerwice i dorażnie biore hydroxysinum (jak mi jest żle). Nie mam pojecia czy to sie tak złozyły te bóle głowy, mdłośći i to okropne uczucie czy po prostu są to powikłania od uderzenia w głowe ? Od uderzenia przez 2 tyg miewałem mdłośći i czasami to dziwne samopoczucie. Dodam, że jestem osobą dość młoda (uczeń) od 1 września uczęszczam do nowej szkoły. Czy po prostu są to uczucia wywołane silnym stresem ?
Byłem u lekarza i lekarz wysyła mnie na oddział co jest mi nie na ręke bo niestety od poniedziałku musze zacząć chodzić do szkoły (obecnie zrobiłem sobie przerwe na 2 dni bo jestem przeziembiony(katar, zapalenie krtańi, ból gardła))

Po prostu nie wiem czy to jest od nerw/stres czy jest to powikłańia od uderzenia (uderzenie polegało na tym, że odganiając ose uderzyłem sie dość mocno narzedziem, które trzymałem w reku. Jest to lewa część głowy na wysokośći ucha. Głowa nie boli mnie w tym miejscu gdzie sie uderzyłem tylko ból sie rozchodzi po całośći (nie zawsze).
napisał/a: xxyz 2010-09-16 22:42
Na 99% to nerwica i cos sobie po prostu wkręcasz. Ludzie boją sie uderzen w głowę, i dopatrują zaraz Bóg wie jakich objawow. Czy bliscy zauważyli jakąś zmianę w Twoim zachowaniu? Samo wysokie ciśnienie może dawac takie objawy jak opisujesz. Ale żeby mieć pewność nie pozostaje nic innego, niż TK czy MRI.
napisał/a: czarnuch2 2010-09-17 07:57
a czy takie własnie odczówania pulsowania krwi w głowie i ogólnie na całym ciele czasami czucie swojego pulsowania krwi moze być oznaką nerwicy?
napisał/a: freeridemx147 2010-09-17 09:46
Nie mam teraz pojęcią czy to jest od nerw, przeziembienia czy od uderzenia.
W głowe nie uderzyłem sie jakoś bardzo mocno bywały mocniejsze uderzenia w inne częśći głowy i tak nie przezywałem. Po uderzeniu bolało mnie chwile i przestało dopiero dzień pozniej obudziłem się z mdłosciami i bólem głowy i tym dziwnym odczuciem.

Potem przez cały tydzien głowa mnie czasami tylko pobolewała ale nie cały czas (wystepowamy równiez rano poranne mdłośći ale myśle, że to wywołane stresem)

Myśle, że bez tomografi czy renozansu będzie cięzko ale prywatnie są duże kolejki a w szpitalu musiałbym iść w tyg bo na weekend sie nie opłaca.

Co prawda miałem ostatnio dużo stersuajacych sytuacji ale nigdy od nerw nie miałem takich dziwnych odczuć.
Czy to może być tez wywołane od przeziembienia ?

P.S myśle, że podwyszone cisnienie może być tez wywołane nerwami