Ekstrakt pestki moreli + grzyb reishi + witamina C - 120 kapsułek

napisał/a: mariakowalik 2012-07-04 10:05
CO SADZICIE O TYM PREPARACIE STOSOWAĆ CZY NIE ???
MAM NAMIARY GDZIE MOZNA KUPIĆ TEN PREPARAT
napisał/a: ~Reishi 2012-07-09 11:28
Przyznam, że nie znam produktu ale osobiście jestem przeciwny łączeniom kilku składników. Każdy z nich ma inne właściwości, reishi powinno być przyjmowane z wit. C ale nie lepiej kupić witaminę wiadomego pochodzenia, np. z aceroli? Poza tym wtedy można samodzielnie dobierać dawkę witaminy C.
Znam reishi i polecam produkty, które pochodzą z surowca wysokiej jakości - wtedy mają najlepsze działanie. Producent powinien zdradzić jak grzyby są hodowane, czy w sposób naturalny czy rosną ukryte w halach. Polecam również produkty z zarodnikami. Nie znam ekstraktu z pestki moreli - na pewno ma swoje właściwości ale wg mnie produkty kupowane osobno łatwiej dawkować.
napisał/a: ~Madzia68 2012-09-30 09:29
@mariakowalik
Prawdopodobnie chodzi tobie o takie kapsułki z czech http://www.piniapharma.cz/?goto=katalog_detail&id=51&kat=2&akc=&page=0 ??
To nic innego niż sproszkowane pestki moreli!! nie prawdziwy ekstrakt, tylko sproszkowane.
Najważniejsze to odpowiednia dieta i do tego pestki itd
Jest dużo sklepów, www.pestki-moreli.pl albo http://www.natvita.pl albo..., a jak chcesz kupić na jakimś bazarze to pytaj czy mają certyfikaty, bo tu jest ważne aby nie zawierały Aflatoksyny!
Tu info http://www.zyciekalisza.pl/?str=61,89&id=24041
A jeżeli to inny preparat to niestety za mało info aby tu się wypowiedzieć.
Bo: czy wit. C jest naturalna? to jest ważne
co z reishi, jest to sam proszek czy ekstrakt. Szczegóły grają role!
Uwaga na konserwanty w art. spoż.
napisał/a: ~amelia 2012-11-16 23:09
Ja też nie jestem za łączeniem składników. Osobiście zamawiam same pestki moreli na natvita.pl. Jestem bardzo zadowolona z jakości, a także z szybkiej realizacji zamówienia.
napisał/a: ~eliza 2012-11-24 08:36
Ja znalazłam tutaj kilka cennych informacji własnie na temat własciwości tych grzybów
http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/724,reishi-shiitake-grzyby-w-standardzie-leczenie-nowotworow-w-japonii
Moze sie Wam to przyda.
napisał/a: martynikka 2012-11-26 09:51
mariakowalik napisal(a): CO SADZICIE O TYM PREPARACIE STOSOWAĆ CZY NIE ???
MAM NAMIARY GDZIE MOZNA KUPIĆ TEN PREPARAT

Poproszę o więcej informacji, najlepiej jakiś rzetelnych typu badania, opinie lekarzy, jeżeli to mozliwe
Dziekuję
napisał/a: ~adamska 2013-01-31 00:19
Czegos takiego nie znam, ale jesli miałabym rzeczywiscie przyjmowac cos dobrego na odpornośc to zdecydowanie byłby to Colostrum Noble Health. Działa i daje konkretne efekty.
napisał/a: ~Szymon 2015-05-05 15:36
Jedyna chyba książka (z tego co mi wiadomo) wydana w Polsce na temat grzyba reishi to "Reishi - ganoderma lucidum - właściwości lecznicze" Dr Adama Kwiecińskiego. Miałem przyjemność Pana Adama poznać i porozmawiać - właśnie w kwestiach związanych z reishi. Po kilku latach wg. jego coraz szerszych badań w tym temacie, okazuje się że witamina C nie wpływa na jakość kuracji tymi grzybami. Jakkolwiek jest zdrowa i na niejednej stronie odnajdziemy informacje o jej pozytywnym wpływie, to na samo działanie reishi na organizm ludzki nie wpływa. W wyborze preparatu najważniejsze to kierować się jakością, jakością i jeszcze raz jakością, bo przecież o zdrowie chodzi. Ja regularnie zamawiam ganodermę od zaprzyjaźnionego sklepu Yango http://yango.net.pl/

Natomiast co do pestek moreli - jak się stosuje dobre preparaty z reishi, które właściwości przeciwnowotworowych mają znacznie więcej, to moim zdaniem nie ma sobie co pestkami moreli głowy zawracać.