Ewidentna Nerwica lękowa?

napisał/a: innyniżkiedyś 2010-12-24 10:33
Moje objawy w przeciągu roku.
Zaczęło się niewinnie od kołatania serca, potem przeobraziło się to w kołatanie z dziwnym uczuciem "zamierania", kłucie z lewej strony klatki piersiowej a czasem i cały lewy bok jak by od brzucha promieniowało, czasem zatkane ucho, ciśnienie w głowie i gorące uszy jak by mnie miało rozsadzić, przy każdym ataku mierze ciśnienie i jest okej.
Kiedyś zjadłem buraki :D i na drugi dzień miałem czerwony mocz i stolec, zapomniałem o tym fakcie że jadłem buraki (HAHA) i zacząłem wertować internet co mi dolega :D i dodatkowo się nakręcałem i objawy wracały... na szczęście przypomniałem sobie o tych burakach bo bym jeszcze poszedł do lekarza i na głupka bym wyszedł :D
Robiłem EKG badania krwi standardowe i te z tsh i wszystko okej :) więc wnioskuje że jest to ta nerwica... raz nawet pogotowie do mnie przyjechało bo myślałem że zawału dostane... pani z pogotowia powiedziała że to nerwica i zaaplikowała mi relanium. Najczęściej objawy powracają po imprezach lubię dużo wypić ale okazyjnie ;] prawie zawsze kończy się impreza 0,5 na głowe.
Może to dziwne ale jak to pisze to się lepiej czuje. Pozdrawiam.
napisał/a: innyniżkiedyś 2010-12-24 10:37
Aha i dodam jeszcze że mam 21 lat i ogólnie towarzyszy mi brak ruchu siedzę przy komputerze i gram w głupie gry... mam mieć w końcu prace od stycznia to myślę że będzie dobrze.
napisał/a: innyniżkiedyś 2010-12-24 11:16
A tak poza tym Wesołych Świąt ;)
napisał/a: Agusia1982 2010-12-24 11:17
No skoro wiesz,że masz nerwice to trzeba by zacząć coś z tym robić.
Przede wszystkim przestać pić skoro na drugi dzien po wypiciu objawy sa nasilone.
Radze skonsultować się z lekarzem,zapisać się na terapie no i pracować nad sobą.
Tutaj na forum mam mase podobnych tematów "nerwica lękowa","Metoda 1000 kroków" poczytaj.