Gdzie w Warszawie na wycięcie migdałków

napisał/a: justyna19891 2010-10-18 10:07
Witam,
Mam na imię Justyna i jestem już po kilku anginach i antybiotykach, mam skierowanie od laryngologa na wycięcie migdałków, potwierdzone przez drugiego lekarza. Moim problemem nie czy je wycinać czy nie, ale gdzie. Wiem, że najlepszą placówką w Warszawie i okolicy jest Centrum Mowy i Słuchu w Kajetanach, ale jest parę problemów z tym związanych. Np. w ogóle nie można się tam dodzwonić żeby umówić się na zabieg, jak pojechałam, to skserowali ode mnie skierowanie i i tak powiedzieli, że muszę zapisać się telefonicznie (śmieszne!). Zresztą nawet nie tylko to jest problemem, bo na operację czeka się tam rok!
Pierwsze moje pytanie, to czy można zrobić tam prywatnie, tylko ile się wtedy czeka i ile to kosztuje. Chciałam się również po prostu zapytać gdzie w takim razie warto w Warszawie, lub okolicy wyciąć migdałki, gdzie zrobią to porządnie, bez głupich błędów, które mogą mnie później wiele kosztować (Mojego ojca podczas głupiej operacji w państwowym szpitalu, która zresztą usunęła skutek, nie przyczynę, zarazili żółtaczką typu C). Bardzo zależy mi na czasie, bo im dłużej czekam, tym więcej choruję, w tej chwili nie jest najgorzej, nie idę do lekarza, bo znowu dostanę antybiotyk, a daję radę funkcjonować, bo tylko trochę boli mnie gardło i mam parę czopków, ale za to jestem bez temperatury. Te pozostałe anginy, które miałam od czerwca tego roku, to miałam takie jak opisane przez ludzi w innych tematach bez możliwości przełykania nawet śliny i tp.
Jeśli nie robić tego państwowo, bo np terminu nie dostanę w ciągu miesiąca czy dwóch, to gdzie warto to zrobić prywatnie i ile to będzie kosztować? Już mam dość faszerowania się antybiotykami, a nie chcę żeby rzuciło mi się na stawy, bo reumatyzm jest u mnie bardzo prawdopodobny w przyszłości, ze względu na historię choroby w rodzinie.
Pilnie czekam na odpowiedź